חדשות חמות
You are here: דף ראשי » דייטים חינם » דייטים חינם

דייטים חינם

דייטים חינם

דייטים חינם זה משהו מאפיין אותי. אני תמיד מצליח להכיר בחורות לקשרים רציניים ובמקומות הכי לא צפויים. בסופו של דבר אני חווה דייטים חינם שלא באמצעות אתרי הכרויות אלה בזכות מפגשים אקראיים והכרויות על הדרך.

מרבית הדייטים שלי או לפחות הרציניים ומוצלחים שבניהם הזדמנו לי באופנים מאוד לא צפויים. זה נתן לי המון חומר למחשבה בשנים האחרונות לגבי איך לנהל את הרגלי ההכרויות שלי. דייטים זה דבר שכנו כל רווק אתה רוצה להשיג וכמה שיותר על מנת להגיע לאחת ויחידה. כמו כל חבריי גם אני מנוי באתרי הכרויות חינם, אפליקציות להכרויות ואף באתרי הכרויות למסורתיים כי אני בעברי הייתי כזה. אבל בכל הקשור לדייטים מוצלחים יותר הבנתי מניסיון שאין כמו מפגשים אקראיים שמובילים לדברים רציניים יותר.

דייטים חינם

דייטים חינם

לדוגמה הקשר האחרון שלי שנמשך מעל לשנתיים היה במקרה. המשרד עורכי דין שאני עובד בו הזמין צלמת על מנת לעשות תצלום של כל עובדי המשרד. הצלמת שהוזמנה לערוך את התצלום הייתה בחורה נאה ומיוחדת ולמן הרגע הראשון שנפגשנו היה לנו קליק שהוביל לדייט במשרד עצמו. באותם ימים הייתי מתמחה במשרד ולכן אני זה שהיתי צריך לסייע לה בהכנות לצילומים. היות ואחד מהשותפים לא יכל להתפנות בזמן היות והוא טיפל בתיק חשוב, נאלצתי אני להעביר עם הצלמת את הזמן עד אשר הוא יתפנה וכך היה לנו דייט ראשון בתוך חדר הישיבות, אחד מיני דייטים חינם רבים עד אשר הפכנו לזוג. אני לא אשכח כמה התאמצתי על מנת להעניק לצלמת את התחושה הכי טובה בזמן שהמשרד למעשה עיכב אותה מלעשות את עבודתה, זה החל מכיבוד קל שנתתי לה והמשך להזמנת ארוחת שחיתות עם יין כמו בכל דייטים, העיקר שזו תרגיש בנוח. כך למעשה היה הדייט הראשון שלנו שהיה אחד מיני דייטים חינם רבים. פשוט ישבנו בחדר הישיבות, מנותקים מכל העולם ומשוחחים כאילו אנו בפגישה רומנטית ראשונה. גם לפני כן היו לי לא מעט דייטים חינם לא צפויים. פעם אחת הייתה זה מוכרת מנויים לעיתון בדוכן חינם בקניון שהחלה להציע לי מנוי חודשי ואיכשהו התחברנו ובאותו יום עשינו את הדייט הראשון שלנו סמוך לדוכן שלה. דייטים חינם הם לרוב משהו לא צפוי שורה אצלי אולם הוא זה שמוביל אצלי לקשרים הרציניים ואיכותיים ביותר. היום אני כבר פחות ופחות משקיע זמן באתרי הכרויות או באפליקציה להכרות. אני מעדיף אם אני רוצה דייטים חינם טובים פשוט לצאת אל העולם הגדול ולראות אילו מפגשים להכרויות יזדמנו לי. לרוב ברגע שיש מעין מפגשים שכאלו שאינם מתוכננים וקורים לגמרי במקרה כאלו מעצמם, אני יודע שהדייטים יהיו חזקים ואיכותיים יותר. זה כבר הפך להיות אצלי כלל שעובד עבורי ועל פיו אני מנהל את חיי האהבה שלי. דייטים חינם ממקומות לא צפויים זו הדרך לי להכרויות רציניות

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה