חדשות חמות
You are here: דף ראשי » דייטים » דייטים

דייטים

דייטים אחרונים

דייטים אחרונים בהחלט חייכתי לעצמי. זה לא שהכרתי מישהו בדייטים האחרונים שהיו לי שהרגשתי כי מצאתי את אביר חלומותיי וכעת אני נצעד יחד לעבר חופה, אולם מאחר שלאחרונה שחררתי מתחושת החייב וכעת אני רואה שכל הגברים הטובים מתחילים לצוץ ולחזר אחרי, כעת אני מבינה שזה רק עניין של עוד כמה דייטים אחרונים בהחלט.

מכירים את זה שאתם כל כך רוצים משהו עד שזה הופך להיות מעין סוג של אובססיה ואז אתם מרגישים שהמטרה רק יותר ויותר מתרחקת מכם? זה בדיוק מה שעברתי עם עצמי בכל מה שקשור בהכרויות ובדייטים. לא זוכרת בדיוק מתי זה החל מן הסתם כנראה ברגע שחציתי את גיל השלושים ולמרות שאמרתי לעצמי שאני לעולם לא יהיה כזאת, גם אני הפכתי להיות לחוצת זוגיות וחתונה. במבט לאחר אני יכולה לנסות לשים אצבע על אותו אירועה שבו זה קרה. ארוחת החג האחרונה עוררה בי הרבה שאלות בפרט כאשר אני שומעת מקרובי המשפחה מכל עבר את השאלה מתי את תתחתני. אני תמיד הייתי הקולית ביותר בין חברי ואחת שלעולם לא היו חסרים לה מחזרים או דייטים אולם היה רגע אחד קטן ששאלתי את עצמי אם משהו מהקשרים שהיו לי לאחרונה היו יכולים להוביל למשהו משמעותי יותר מאשר כמה דייטים. כמו כל בחורה טיפוסית השאלות החלו במה לא בסדר אצלי. אין חשבון נפש שבחורה עושה לעצמי שהוא חף מהאשמות. כך זה עובד אצלנו. השלב הבא לאחר מכן היה פשוט לפתוח כרטיס באתר הכרויות שזה משהו שלא היה לי קודם לכן ולהעלות בכתב את השאלות או הרצונות שבאמת ניקרו בראשי באותה העת ובפרט ביחס למערכות יחסים רציניות והאם אני מסוגלת בכלל לחשוב טיפה קדימה מעבר להווה. לאחר מכן הגיעו שלב הדייטים שזה היה מאוד מחמיא כי איזו בחורה לא אוהבת לקבל הצעות ורבות לדייטים. זה יותר ממחמיא זה ממש בונה את האגו ולא משנה כמה בטחון עצמי כבר קיים. אולם פה הרגשתי תלושה. הבחורים שיצאתי איתם לדייטים נרתעו ממני. משהו בי שידר להם שאני לא מחפשת זוגיות רצינית וזה גרם לי עוד יותר לראות בכך כמטרה לא בגלל שבאמת חיפשתי להכיר בדייטים גברים פוטנציאליים לחתונה אלה בגלל שהרגשתי שאני צריכה להוכיח לעצמי שאני באמת כזאת. מאותו הרגע זה הפך להיות המטרה היחידה שלי.

דייטים

דייטים

בשבועות שלאחר מכן יצאתי לדייטים רבים רק על מנת לראות אם השתנתה הדעה לגבי האם כעת אני נראית יותר בשלה לקשרים ארוכי טווח. פה הרגשתי שהלכתי לאבוד מרוב ניסיונות לרצות ולהוכיח לעצמי דברים. באותם דייטים לא באמת ראיתי מי נמצא מולי, יותר מכל רציתי לראות אם אני מצליחה לשכנע אותם ואת עצמי על הדרך. אך זו הפכה להיות המשימה העיקרית שלי ולפתע הבנתי כי אני באמת זקוקה לאופק של יציבות בחיי. באותו הרגע החלטתי להוריד את הרגל מהגז ופשוט ליהנות מאותם דייטים ולראות מה יוליד יום. וויתרתי על האחיזה החזקה באידאל ופשוט חייתי נוכחת. זה פתח משהו ובאצת מאותו הרגע הדייטים היו רק עם גברים שהרגשנו שאנו משדרים על אותו הגל, גם מבחינת הרצונות וגם מבחינת האמת הפנימית. כיום לאור השינוי וההצלחה אני יוצאת בכייף להכרויות או פגישות ראשונות, כי בפנים אני יודעת שאלו יכולים להיות דייטים אחרונים בהחלט

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה