חדשות חמות
You are here: דף ראשי » דייט ראשון » דייט ראשון 14 טיפים ראשונים

דייט ראשון 14 טיפים ראשונים

דייט ראשון

דייט ראשון, תוהה איך להגיע לדייט שני עם מישהו שפגשת באינטרנט? כמו רוב האנשים באינטרנט יודעים, זה לא בדייט הראשון זה קשה להשגה – זה שני. אבל אם הכרתם באינטרנט, כי אתה רוצה מערכת יחסים ולא רק דייט, מה שהופך את החיבור ולקבל פגישה שנייה ( ושלישית ) .

כדי לגלות את הסודות לקבלת פגישה שנייה , המשיכו לקרוא
הסוד הראשון? וודא כי אתה משתמש בשירות היכרויות נוחה וקלילה להכרות חינם כמו אפליקציית Odating

הסוד השני, כמובן, הוא לוודא שהפגישה הראשונה הולכת טוב! הנה מה שאתה צריך ולא צריך לעשות על מנת לקבל עוד היום דייט שני.

דייט ראשון

דייט ראשון

1. לא להיות רציני מדי. כן, אתה צריך לדבר על נושאים רציניים כשאתה יוצא, אבל בדייט הראשון זה חשוב כדי לשמור על השיחה נעימה וחיובית. שאל על תחביבים ותשוקות ולא נושאים אסורים, כמו דת, פוליטיקה, או כסף. שמור על חוש הומור

2. נסה להיות מצחיק. זה נשמע סותר לנקודה האחרונה שלנו, אבל לא מנסה להיות מצחיק במועד. אל תנסה להיות כל דבר! פשוט להיות עצמך.

3. אסור לדבר על מערכות יחסים קודמות. אם החברה האחרונה שלכם שלך הוא כל מה שאתה יכול לחשוב , אנא הוצא אותה מהראש לפני שתקבע דייט , אולי אתה לא ממש מוכן עדיין היכרויות. קח את הזמן כדי להתגבר על מערכת היחסים האחרונה לפני היציאה הבאה.

4. לא לשקר לגבי הכרטיס שלכם, איך הייתם מרגישים שגבר או אישה ירשמו שהם 50 קילוגרם ושנפגשים רואים משהו אחר לגמרי, תיהיו כנים , וככה הדייט הראשון לא יגמר בהפתעה מאכזבת ששיקתם לגבי הכרטיס שלכם

5. עבור ישראלים . בדייט ראשון תמיש יש מבוכה קצרה שמגיע התשלום, בדרך כלל הגבר מרגיש צורך לשלם פגישה ראשונה אפילו שניה ושלישית , אבל אל תראי בשום אופן שאת ממתינה לזה שהוא משלם , זה יכול לפגוע ויכול להרוס את הדייט
את יכול להציע לשלם או להוסיף טיפ רוב הגברים לא יסכימו לזה! אבל נתתם לו הרגשה טובה!

6.אל תמשיכו את הדייט הראשון עד הסוף , תשתדלו תמיד לסיים לפני הזמן, טוב להשאיר טעם לעוד פגישה, לא לספר את כל החיים שלכם בדייט אחד תשאירו טעם לעוד. אלא אם כן הגוף שלכם צועק שאתם כן רוצים להישאר עוד אל תתנגדו

7.שותים יותר מדי. אתם עשויים להרגיש כאילו אתם מצחיקים, מקסימים יותר, ונראה טוב יותר כאשר אתם שתויים. אבל אתה לא. אם פגשתם מישהו באתר הכרויות רציני , רוב הסיכויים שהוא או היא מחפשים את הדבר האמיתי, ולכן רוצה להכיר את האני האמיתי שלכם . ולא להסתתר מאחורי כוס קוקטייל.

8. אתם בדייט הראשון, כימיה מטורפת, ניצוצות עפים לכל עבר? זה קורה וזה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו, המלצה אם את או אתה באמת רוצה את האדם היושב מולך, לא להתפתות להכנס מהר לחדר המיטות.

9.להיות תואם זה לא מספיק. חייב להיות כימיה מסוימת, נכון? כדי לגלות אם יש ניצוץ, אתה לא יכול פשוט לדבר על מזג האוויר. כן, זה חשוב כדי לשמור על דברים נעימים, אבל זה לא אומר שאתה צריך להימנע משיחה משמעותית. אז תשאל כמה שאלות משכנעות אך חיוביות, כמו "מה עושה אותך הכי מאושרת ? מה אתה אוהב בעבודה שלך? מה הם הדברים החשובים ביותר בחיים שלך?"

10.בדיוק כפי שאתה לא צריך לסלף את עצמך באינטרנט, אל תספר "שקרים קטנים לבנים" על מנת לעשות את עצמך יותר מרתק. זה לא אומר שאתה צריך להגיד להם כל מה שעליך מייד. לשמור על איזו תעלומה … אם אתה מעוניין בפגישה שנייה, אתה לא צריך לחשוף את כל מה בראשון.

11. נסו לתת כבוד לבן הזוג לדייט כאשר הוא מדבר, הוא סיפר משהו, הראו עניינות בקשו שיפרט יותר לעומק, כך אתם מראים לו שזה מעניין אתכם ואתם מקשיבים לו

12.למנוע הפתעות לא נעימות (כמו לומר "היי" או לקרוא לו בשם הלא נכון) תמנעו זאת על ידי בדיקת הפרופיל המקוון שלהם ואת כל השיחות הקודמות שלך איתו לפני פגישה עימו. זה ייתן לך על מה לדבר ולתת לו לדעת שעשית את המחקר שלך.

13.להציג שפת גוף חיובית. אם אתה רוצה פגישה שנייה, לעבוד הזוויות האלה ולהראות קצת שפת גוף מעודדת. לרכון לעברו כשהוא מדבר, ליצור קשר עין, חיוך. אם אתה באמת אוהב אותו, סביר להניח שאתה עושה את הדברים האלה בלי לחשוב בכל מקרה.

14. שאלו לפגישה שנייה. אם אתה מעוניין בפגישה שנייה, אל תהיה ביישן לבקש . אומר, "היה לי ממש נחמד והייתי רוצה לראות אותך שוב." להיות חסר פחד, כמו לקורע את פלסטר, עדיף לגמור עם זה במהירות. אבל אם אתה מרגיש ניצוץ בניכם , סביר להניח שגם הצד השני מרגיש

מאמר זה מתייחס לגברים ונשים כאחד
אם יש לכם טיפים נוספים, אתם מוזמנים לשלוח לנו, ואנו נפרסם
או תכתבו כאן בתגובות מה אסור ומותר לעשות בדייט ראשון!

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה