חדשות חמות
You are here: דף ראשי » הכרויות בחינם » עבורי הכרויות בחינם

עבורי הכרויות בחינם

עבורי הכרויות בחינם

הכרויות בחינם זה מסוג הדברים שכאילו נוצר בעבורי. נמאס שכל דבר במדינה הזאת עולה כסף וכך גם הכרויות. הכרות לדעתי שזה אינטרס של מדינה צריכה להיות חינם ואין סיבה לשלם על כך.

הכרויות בחינם זה הדבר שאני כה מאמין בו. לא ייתכן שמדינה שסובלת מתהליך של הזדקנות של האוכלוסייה ומצד שני שיעור הילודה בה הוא מאוד נמוך למעת מגזרים מאוד מסוימים, אז לא ייתכן שהמדינה לא תנסה לעודד הכרויות בחינם. יחד עם זאת אני גם אומר שאין כל סיבה נראית לעין שבמציאות של היום כאשר ישנם לא מעט אתרי הכרויות בחינם, עדין מרבית האנשים עדין רגילים לרכוש מנויים באתרי הכרויות בתשלום. זה הרי כל כך לא מתבקש.

הכרויות בחינם

הכרויות בחינם

אתרי הכרויות חינם ישנם בשפע אולם נראה כאילו הציבור בישראל טרם הפנים זאת, הרי זה לא שבאתרים בתשלום יש איכות שונה של האנשים הרשומים באתר, בסופו של דבר זו אותה המטרייה, אך כנראה בגלל תפיסות ישנות שגורסות כי אם מדובר באתרי הכרויות בחינם ללא כל השקעה כספית, אז כנראה שזה אומר משהו באשר לאופי של האנשים הרשומים באתר. כמובן שזה כל כך לא נכון ואף שונה מכך. בדרך האינטליגנטית לדעתי היא לאתר שירותים שלא מחויבים בדמי מנוי ולעשות בהם שימוש. אותו דבר גם לגבי כל צורת הכרות. פשוט חבל להמשיך להוציא כספים על משהו שלא מחויב במציאות.  לשמחתי אנו גם בתחילתו של עידן חדש, עידן המכשירים החכמים כגון טאבלט, סמארט פון וכדומה. במכשירים אלו ניתן להוריד אפליקציות שונות ומגוונות וגם תחום ההכרויות זוכה בהם לייצוג ניכר. הדבר היפה בעולם האפליקציות ובפרט אפליקציות להכרויות זה העובדה כי למעלה מתשעים אחוז מכללותם ניתן בחינם. זה ללא כל ספק ייצור מודעות רבה יותר בעתיד לכך שהכרויות בחינם זו הדרך היחידה באמת להכיר אנשים חדשים לקשרים רציניים. בערים בעולם ובניגוד לישראל, מקומות בהם גם האוכלוסייה הזדקנה והדור הצעיר פחת, החלו להשיק אפליקציות להכרויות לתושבי המקום וזאת על מנת לנסות ולזווג זוגות צעירים ובכך לאפשר המשכיות של הדור הצעיר באותם ערים. הבולטות שבמדינות בהם נעשה שימוש באפליקציות להכרות בחינם הם ערים בגרמניה, אוסטריה ושווייץ  במקומות אלו השכילו להבין כי מדובר בבעיה מהותית כזאת לעשויה תוך מספר שנים להתעצם אף יותר ולכן לקחו חלק בפיתוח פתרון טכנולוגי הניתן חינם לתושבים המקומיים. עד כה באותם ערים בהם הציעו הכרויות בחינם באמצעות הטלפונים החכמים, מצאו כי שיעור הזוגות הצעירים והרווקים שהתחתנו עלה באופן משמעותי. לדעתי גם ברמת הרשויות המקומיות בארץ מישהו צריך להרים את הכפפה ולהתחיל להעניק שירותים של הכרויות בחינם לטובת התושבים וגם ולא פחות חשוב מכך גם לטובתה של המדינה והדורות הבאים

תגובות

תגובות

תגובה אחת

  1. כנסו לפה אתר הכרויות חינם http://meetlove.co.il
    אלפי נשים וגברים מחכים למצוא קשר.

עלה למעלה