חדשות חמות
You are here: דף ראשי » הכרות לקשר רציני » הכרות לקשר רציני

הכרות לקשר רציני

הכרות לקשר רציני

הכרות לקשר רציני זה כל מה שרציתי מאז שאני מכירה את עצמי. כנראה שהיום הרבה גברים ונשים חוו בגרות בהתייחסות להכרות לקשר רציני ומהר מאוד גיליתי שימי המשחקים אזלו ונגרמו להם בכל הקשור להכרויות

מאז שאני מכירה את עצמי רק רציתי להכיר אנשים המחפשים קשר רציני. זה היה נראה לי כל כך תפל ולא כנה, להירשם באתר הכרויות כאשר הכוונות הם לא רציניות ובוגרות ואני לא מתייחסת לאו שרק רוצים להכיר בחורות ומוכנים לשם כך למכור סיפורים על כמה הם רציניים, זה זן מאוד מסויים שאני אפילו לא מתייחסת אליו. אני יותר מתייחסת לאותם אנשים אשר מצד אחד היו רוצים הכרות לקשר רציני אך מצד שני כאשר הם פוגשים בסיטואציה כזאת הם מתחילים לחשוש ולטרוף את כל הקלפים של הכרות לקשר רציני.

הכרות לקשר רציני

הכרות לקשר רציני

מהם אני הכי הרבה חששתי ואולי הייתה זו קצת נבועה שהגשימה את עצמה. יצא לי להכיר בחורים שכמוני הצהירו ובאמת האמינו בהכרות לקשר רציני אולם ברגע האמת הלבטים הכריעו אותם. לכולנו יש פחדים ובפרט לבחורות כמוני שבמוצהר מחפשות הכרות לקשר רציני אולם אני למדתי על בשרי כי רק המשפט הזה הפך אותי לחשדנית שבאדם. האם הוא רציני ומה כוונותיו והאם מהתבוננות בתמונות שלו אני יכולה להסיק שהוא יהיה כזה שבאמת רוצה הכרות לקשר רציני. כל אותם דברים אשר גרמו לי לחפש נורות אדומות ולבחון כל פנייה בזכוכית מגדלת כאילו אני בלש מיומן, וזה רק הרחיק אותי יותר ויותר מלנסות ולתת צאנס, מלנסות ולראות להיכן יוביל הקשר, זאת מבלי לדרוש סוג של התחייבות שאנו צועדים לקראת הכרויות לקשר רציני. הרבה דברים עברו בראשי בעת ששקלתי על כל אחד שפנה אלי באתר הכרויות האם זה יוכל להוביל לדברים משמעותיים יותר. ברגע שהבנתי כי מי שחרטה על דגלה את המילה הכרות לקשר רציני בלבד, מושכת אליה הרבה יותר חששות ודאגות וחוסר אמון. למען האמת זה הגיע בתקופה בה סירבתי לגברים פנויים רק משום שהם לא נראו לי רציניים או מחפשים הכרות לקשר רציני, לאחר תקופה נתקלתי בהם בדרכים לא דרכים ואת חלקם ראיתי נשואים. זה היה כמו סימן מלמעלה וגרם לי לנתח את התנהלותי בכל הקשור להכרות לקשר רציני. כך סוג של נפל האסימון והתחלתי לשחרר, בכל הקשור בהתנהלות שלי עשיתי תיקון עם עצמי ומאותו הרגע הבנתי לראשונה כמה אנשים כמונ ישנם שבאת כל מה שהיו רוצים לעשות זה למצוא ולהכיר לקשר רציני. לפתע ראיתי שניתן לעשות זאת גם אחרת ועל מנת להתרשם ולהכיר את האדם שמולי אני צריכה יותר זמן מאשר התחייבות בכתב לכך שהוא מחפש הכרות לקשר רציני, קשר שאולי יוביל בסופו של דבר למיסוד היחסים וזוגיות רומנטית מהחלומות.

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה