חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » טו באב 2013 – חג האהבה

טו באב 2013 – חג האהבה

טו באב 2013

להתרכז בבן זוגך. להתמקד בכמה הם מיוחדים לך. במקום דגש על מתנת האהבה המושלמת, חשוב על כל הכיף, טיפשי, אמיץ, דברים סקסיים, רציניים ואוהבים שהאדם הזה עושה לך. תחשוב על מי שהוא או היא. מה גורם להם לחייך? ממה באמת מתלהבים? מה דברים קטנים קטנים שאתה יכול לעשות בכל יום שיגרום להם להרגיש יותר נאהבים?

טו באב 2013

טו באב 2013

תחת הבטחה ומעל לספק. להבטיח הבטחות מוקדם ולהפוך אותם לעתים קרובות, רק לשמור אותם.  להראות את האהבה והכבוד שלך על ידי כיבוד הזמן שלכם יחד וההתחייבויות שלך. צא מוקדם מעבודה , ותתקשרו אליהם בדרך הביתה להגיד שאתם פשוט לא יכולים לחכות כדי לראות אותם. לשאול אם הם רוצים משהו מיוחד לפני שאתה מגיע לשם.

להיות מראה. אנחנו משקפים את העולם הסובב אותנו, את הטוב, הרע והמכוער. להיות מודע למצבי הרוח של בן הזוג. כשאתה ניגש באהבה ובשמחה, הראו  בחזרה והם ירגישו אהבו במיוחד וקרוב אליך.

שים לב. פתקי אהבה הם דרך בטוחה כדי לעורר חיבור אוהב בכל יום של השנה. הם לא צריכים כל שירים מטופשים. לקנות לוח שנה, לשמור אותו בחדר האמבטיה ולכתוב סיבה שאתה מעריך ומעריץ אותך אחת והיחידה. הניחו את הפתק ליד המיטה, או על שמשת המכונית, או ליד הקפה. הפתעה נעימה להתעורר.

לתכנן את החלומות, כי לא יעלה לכם אגורה. תשמעו החלומות שלהם, מה שהם אוהבים, מה הם רוצים לעשות לפני שעזבו את כדור הארץ, מה הם רוצים ללמוד, מקום שהם היו  רוצים לנסוע, תן להם לדבר בחופשיות מבלי לעצור ולאחר מכן תכתבו לכם בצד ומאוחר יותר לעזור ליצור את החלומות הללו.

להכין ארוחה רומנטית או סתם לאסוף את משלוח מהמסעדה בדרך הביתה ,או שיש לי אחת מאפשרויות משלוח הגורמה באינטרנט ,לספק ארוחה בת חמש מנות לסף דלתך. לעמעם את האורות.

הפוך את הרגע האחרון של היום המיוחד שלכם  יחד בנשיקה ,  משכו את השמיכה עד הסנטר שלהם, נגעו במצח שלהם וספרו להם כמה הם מוערכים.

 

טו באב 2013

טו באב נחשב לחג האהבה העברי. בשנת 2013 חג האהבה יחגג ביום שני בתאריך ה 22 ביולי 2013.
טו באב יוצא תמיד בתאריך היהודי של 15 באב.

מה עושים בטו באב

אנו נוטים לחגוג את טו באב בצורה הבאה:

וריאציה של יום ולנטיין דיי –
חגיגת אהבה בין זוגות
יציאה זוגית משותפת למסעדה או בילוי אחר
לבישת לבן ביום הזה

 אין סיבה להישאר לבד בטו באב!

לרווקים שבניינו זה הזמן להוריד \להיכנס לאפליקציית Odating ולמצוא בן או בת זוג לטו באב מעל 50 אלף רווקים ורווקות  מחכים לכם באפליקציה!
אפליקציית Odating Israel חינמית לגמרי וללא פרסומות!

 

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה