חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » כוכב הטריוויה \ Trivia Star

כוכב הטריוויה \ Trivia Star

כוכב הטריוויהכוכב הטריוויה \ Trivia Star

גמר חתימה טובה, היום שוחרר לאפל סטור משחק חדש וממכר שיצרנו, פרטים והורדה :

להורדה www.triviastar.co.il
https://www.facebook.com/TriviaStar.co.il

שתפו בבקשה חברים! המשחק חינם!

כוכב הטריוויה
חושבים שאתם חכמים יותר מאחרים? בואו לבחון עד כמה אתם טובים וחכמים יותר בחידון הטריוויה הגדול ומגוון בישראל, השתתפו ותוכלו לזכות בבחירה בין אייפד 4,אייפון 5,גלקסי אס 4, וגלקסי טאב. בואו לגלות עד כמה אתם יותר חכמים מאנשים אחרים.

כוכב הטריוויה הסבר על המשחק:
בתחילת המשחק כל משתתף יקבל סכום כסף וירטואלי איתו הוא יוכל להמר על כל שאלה. במידה ואתם צודקים ועונים נכונה, הסכום עליו הימרתם יכפיל עצמו ויתווסף לקופה וירטואלית שלכם ובמידה ושגיתם בתשובה, תאבדו את הסכום עליו הימרתם באותה השאלה. המטרה להגיע לסכום הכי גדול עד סוף השאלות, את התוצאות אנו אוספים ומציגים באפליקציה ברשימת השיאים. וכך תוכלו לדעת על פי הדירוג כמה אתם יותר חכמים לעומת אנשים אחרים. למי שיגיע לתוצאה הראשונה מובטח פרס
יקר ערך, כמו כן תוכלו להשתתף בהגרלה ולזכות בפרסים נוספים.

הוסף שאלה משלך:
רוצים להוסיף לחשבון שלכם 2000$ נוספים? , רוצים לאתגר את הקהילה? הוסיפו שאלה למאגר , כל שאלה שתשלח, וכאשר תאושר חשבונכם יזוכה מיידית ב 2000$ לחשבונכם.

המובילים:
תפריט ימני יפתח ושם תוכלו לראות את רשימת השיאים, שם תראו את המקומות הראשונים וכמה כסף הם צברו, כך תוכלו לדעת איך לעבור ולהלחם אחד בשני עד להגעת המקום הראשון ולזכות בפרסים!.

האם המשחק בחינם?
המשחק הוא חינם לחלוטין! המשחק הוא על כסף מדומה (וירטואלי) עם רשימת שיאים, תגיעו למקומות הראשונים, אולי אפילו תצאו עם פרסים יקרי ערך.

photo_5 screen568x568 (1) screen568x568

photo_2להורדה www.triviastar.co.il
https://www.facebook.com/TriviaStar.co.il

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה