חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » אפליקציית Odating חדשה להומואים ולסביות

אפליקציית Odating חדשה להומואים ולסביות

Odating Gays & Lesbians Dating

Odating Gays & Lesbians Dating

Odating Gays – אפליקציית הכרויות להומואים ולסביות

מזל טוב , אפליקציה חדשה נוספה לחנויות היום, הפעם לקהילה ההומו לסביתלאחר המון בקשות , פיתחנו עבורכם אפליקציה מושלמת בהצלחה.!

הכרויות להומואים הכרויות ללסביות אפליקציה ייחודית ומקורית, גברים יכולים להכיר גברים, ונשים יכולות להכיר נשים, באותה האפליקציה אבל בנפרד! גברים לא יראו נשים, ונשים לא יראו גברים.


לאחר שאפליקציית Odating זכתה להצלחה גדולה, החלטנו לפתח אפליקציה חדשה, להכרויות לסביות והומואים! Odating להומואים ולסביות הכרויות חינם אפליקציית ההיכרויות המבוססת על בסיס מיקום! המתקדמת וידידותית ביותר בישראל להומואים ולסביות, בכדי לאפשר להכיר הומואים ולסביות מכל רחבי העולם ובדרך היעילה והפשוטה ביותר לשימוש הגולש, אנו ב Odating, פתחנו אפליקציית מובייל חינם לחלוטין לשימוש !! עם דגש על הקלות שבשימוש ומגוון תכונות מהמתקדמות ביותר שפותחו יש כל כך הרבה הצעות בתחום הדייטינג בעולם, אם זה אפליקציות או אתרים זה לא משנה כל כך. לכולם יש בעיה אחת גדולה. נרשמתם לאתר הכרויות, מה עכשיו? כמה פעמים קרה לכם, שנכנסתם לאתר או אפליקציית הכרויות, ואף אחד פשוט לא רואה אתכם? אז פה, בדיוק אנחנו נכנסו לתמונה. התמקדנו בנושא מאוד בעייתי, כאשר הנוגע לכל מה שקשור בהיכרויות בעולם ובפרט הכרויות להומואים ולסביות. כאשר נרשמים לאפליקציות, או לאתרי הכרויות, כל מי שנרשם פשוט נבלע במאגרים ענקיים שקשה בכלל לקבל חשיפה לכרטיס של אותו אדם שנרשם. אנחנו לקחנו את הנושא של חשיפת כרטיסים ברצינות רבה, ופתחנו במה ללקהל ההומו והלסבי להציג את עצמם. יש לנו כמה אפשרויות באפליקציה המאפשרות לכם לקבל חשיפה ענקית לכרטיס שלכם ובחינם! על מנת לאפשר לכם ליהנות משלל פיצ'רים ייחודיים לא תמצאו באף מקום כגון: 

Odating הכרויות להומואים ולסביות

♥מי לידי ?:
האפשרות להראות מי לידכם בזמן אמיתי
כפתור מי לידי מאפשר לכם לראות אנשים אחרים הרשומים גם הם באפליקציה החל ממרחק של 5 מטרים מכם  ובצורה פשוטה וידידותית מאוד.

♥ספיד דייט:
דייטים ספונטניים לגייז, זמינות וגמישות היא שם המשחק הכרויות בעולם הדינמי של היום. מסיבה זו לקחנו את נושא הספיד דייט והתאמנו אותו כאפליקציה לגולש. לדוגמה נגיד שאת או אתה יושבים בבית הקפה האהוב עליכם ורצים ליהנות מהכרויות ספונטניות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לכתוב מה אתם מחפשים מישהו פנוי הכרויות ספונטנית יכול לראות מה המרחק אליכם ולתאם אתכם פגישה היכן שאתם נמצאים. וללחוץ על האפשרות "מגיע" באפליקציה

♥פתיחת כרטיס ב 2 שניות:
אפשרויות פתיחת הכרטיס פשוטה ביותר ולא אורכת מעל ל 2 שניות, בהם ניתן לפרסם את כל הפרטים החשובים עם יכולת לעלות כל תמונה
התחברות קלה ( ניתן גם באמצעות פייסבוק) מכל מקום ומכל מדיה בלחיצה פשוטה ואף בקרוב תהיה יכולת גם להעלות סרטוני ווידאו של הגולשים.

♥התראות פוש:
בכל כרטיס ישנה אפשרות לקבל התראות בפוש ישירות מתיבת ההודעות לנייד על מנת להיות מעודכנים אונליין בכל פנייה. כמו כן יש אפשרות לראות מי צפה בכרטיס שלי, מי עשה לייק, וגם יש רשימה שחורה של האנשים שאם לא מעוניינים לקבל הודעות מהם. כמו כן יש פיצ'ר למעקבים אחר הכרטיסים שאהבתם של גולשים אחרים ולהיות מעודן בסטטוסים השונים.

♥תמונות הגולשים:
בנוסף האפליקציה מציעה פיצ'ר של תמונות הגולשים שבו תוכלו להעלות תמונות נוספות שלכם לגלריה נפרדת ולזכות בחשיפה מרובה יותר ולקדם עצמכם בתוך האפליקציה .
♥ הכרויות גם לטבעונים ולצמחונים
אפליקציית דייטינג הראשונה בעולם המאפשרת גם לטבעונים וצמחונים להכיר אנשים המתאימים להם
♥ התאמות לפי אופי 
פיצ'ר חדש מקורי ומעניין
התאמות לפי אופי, פיצ'ר מיוחד .
אתם מקבלים המון שאלות למשל " מה הדייט האולטימטיבי בעיניכם" לכם יהיה אופציה לענות למשל (בבית הקפה) (בסרט) (בפאב) (בבית)
עם מישהו/מישהי ענה על 5 שאלות בדיוק כמו גבר/אישה אחרים, שניהם יקבלו הודעת פוש, שיש  להם התאמה  ויפתח להם חלון צא'ט, שיאפשר להם לשוחח .
כבר התחלה טובה לקשר.

♥ התאמות לפי מראה
כמו התאמות על פי אופי אבל זה קשור במראה וטעם אישי
אם בחרתם מישהו אחר שמוצא חן בעינייכם והוא עשה גם כן לתמונה שלך,
שניכם תקבלו פוש (הודעה מתפרצת) שיש בנכם התאמה ויפתח לכם חלון צ'אט שתוכלו לדבר.

♥המעקבים שלי:
אפשרות זו נותנת לגולשים באפליקציה אפשרות להוסיף כרטיסים שהם מעניינים כמעין מעודפים
תוכלו לראות ולשוחח עם כל המעקבים שלכם בלי לחפש אותם שוב ושוב

♥רשימה שחורה:
כמובן אם גולשת או גלש אשר אינם מעוניינים לקבל עוד הודעות מגולש מסוים ניתן לחסום אותו בלחיצה פשוטה

♥אהבו אותי:
עוד אופציה קטנה תוכלו לראות מי אהב אתכם וכך לצור איתו או איתה קשר

♥צפו בי
תוכלו לראות מי צפה לכם בכרטיס
ועוד….

TERMS OF SERVICE
+ הרשמה מגיל 17+
+ נא לא להעלות תמונות בערום או תמונות בלתי חוקיות.
תמיכה
Info@Odating.net

https://www.facebook.com/pages/Odating-Gays-and-Lesbians-Dating-App/651986151529938

תצטרף עכשיו זה מבוסס על רשת חברתית * מבוסס מיקום ובחינם  כיף, פשוט לשימוש ושאתה מסוגל לראות בזמן אמת מרחק המדויק מאחרים * • לפגוש ולשוחח ולתקשר עם אנשים חדשים רישום קל עם פייסבוק או הרשמה רגילה * • פרופילים  לגלות התאמות הדדיות בטוחות מאובטח* 100% מגוון רחב של שירותים:. המון הודעות כך שתמיד תוכל לשמור על קשר ולהכיר חברים חדשים *  העלאת תמונות ולערוך את הפרופיל שלך * . * גלה מי צפו בפרופיל שלך. * בדוק את ההתאמות שלך נצלו את מאפייני אישיות כולל למציאת זיווג ולהתחיל לצאת חכם יותר! ** דרכים מרובות כדי להכיר חברים חדשים. אז למה אתם מחכים? מצא את הדייט הבא שלך עכשיו!

 

אפליקציית הכרויות להומואים ולסביות

אפליקציית הכרויות להומואים ולסביות

אפליקציה להכיר גברים

אפליקציה להכיר גברים

אפליקציית הכרויות לגייז

אפליקציית הכרויות לגייז

אפליקציה להכיר נשים

אפליקציה להכיר נשים

אפליקציית הכרויות להומואים ולסביות

אפליקציית הכרויות להומואים ולסביות

אפליקציה להכרויות גייז

אפליקציה להכרויות גייז

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה