חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » אפליקציה להכרויות מהירה לשימוש

אפליקציה להכרויות מהירה לשימוש

אפליקציה להכרויות מהירה לשימוש

אפליקציה להכרויות מהירה לשימוש  היא אחת הדרכים שלכם למצוא את מערכת היחסים שאתם חולמים עליה. סבירות גבוהה שאתם מכירים את כל אתרי ההכרויות שקיימים בארץ, סבירות גבוהה מאוד שהכנסתם את עצמכם אליהם והכרטיס שלכם נשאר מיותם. למה? כי זה דורש הרבה זמן. יש כאלה שאומרים שלמצוא אהבה זה ממש משרה שנייה. אצלנו זה שונה וזה חינם.

אפליקציה להכרויות מהירה לשימוש

אפליקציה להכרויות מהירה לשימוש

תארו לעצמכם שאתם יכולים להודיע לכל מי שנמצא בדיוק במצב שלכם שאתם נמצאים עכשיו בבית קפה מסוים או מחכים לתורכם במשרד ממשלתי ויש לפניכם עוד 30 אנשים לפחות וכדומה. מה תעשו עם הזמן שלכם? תוכלו להשתמש בו כדי למצוא את החצי השני שלכם. איך זה עובד?

אפליקציה להכרויות שמציעה לכם ספיד דייטינג

מכירים את נישת הספיד דייטינג? מה שמוכר כיום בארץ ובעולם הם המפגשים המרוכזים אליהם מגיעים אנשים המעוניינים במערכת יחסים, ואין להם זמן וגם לא רצון או כסף מיותר לבזבז על פגישה 'אחד על אחד' שייתכן שלא תעלה בחכתם שום מערכת יחסים. המפגשים הללו בנויים על פגישות של כמה דקות עם בני אדם שונים בסבב מיוחד, וכך ניתן להיחשף למגוון רחב יותר של אנשים. זה עולה כסף. אצלנו בתוך אפליקציה להכרויות יש קיר המיועד למפגשי ספייד דייט חינם.

לחיצה על ספיידיט מאפשרת לכם להעלות את עצמכם על הקיר של הספייד דייטיניג, מה שאומר שמי שנמצא ברדיוס שלכם יוכל לראות שאתם רוצים להיפגש וללחוץ בעצמו על מקש 'מעוניין'. אתם יכולים לבצע סלקציה על ידי ציון של בת/בן זוג שבהם אתם מעוניינים, ובכך לשלול אפשרויות שלא ממש מתאימות לכם. אפליקציה להכרויות כזו מונעת מכם בזבוז זמן מיותר, מעלה את האפשרות להגשמת חלום מתוק ומוגשת לכם ללא הגבלה.

אילו אפשרויות נוספות ממתינות לכם באפליקציות שלנו?

אפליקציה להכרויות סטרייטים נקראת Odating Israel, אפליקציה להכרויות גייז נקראת Odating Gays & Lesbien. אנחנו מרחיבים את המעגלים המותאמים לקהל הישראלי

אפליקציה להכרויות משלבת גם תמונות שלכם, ברור לא? אם אתם רוצים להגדיל את החשיפה, אתם יכולים להעלות את התמונה שלכם בקיר האפליקציה. מה שמדליק זה, שבתוך אפליקציה להכרויות במקטע הזה, אתם יכולים להכניס את עצמכם ללא הגבלה ולהיות חשופים לקהל שמחפש מישהו כמוכם בדיוק. אפשר גם לסנן על פי קריטריונים כגון חדשים, פופולריים (הרבה לייקים), מיקום בארץ ועוד. עוד יתרון מדליק של האפליקציה היא האפשרות לראות מי נמצא לידי. זאת המקוריות שלנו.

מי לידי?

אתם יכולים בצורה נוחה ומהירה לראות אם יש מישהו שייתכן ומתאים לכם ונמצא ממש קרוב אליכם. בחנות השכנה, בבית הקפה הסמוך, במשרד ליד, במוסך שלכם ואיך לזה גבול. אפליקציה להכרויות מהירה שכזו מאפשרת לכם להגיע אל האדם המתאים לכם בלי להתכונן מראש ובלי להפסיק את הפעילויות שלכם או לוותר על משימות יומיות חשובות. פשוט לחצו על הכפתור המתאים והשאר יעשה בעצמו.

ראו עוד:

 

אפליקציית הכרויות ללא עלות
אפליקציית הכרויות בישראל
תמונות הגולשים Odating
שומרת על הפרטיות שלכם
צ'אט קבוצתי רק ב Odating חדש!
אפליקציית Odating חדשה להומואים ולסביות
הכרויות לטבעונים וצמחונים

 

 

 

 

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה