חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות באנדרואיד

הכרויות באנדרואיד

הכרויות באנדרואיד

הכרויות באנדרואיד – כן, יש דבר כזה. רוצים להתפנק על אהבה חדשה? אם העולם הזה היה כל כך פשוט, סבירות שהיינו הולכים עם פרצוף מחויך 24/7. לנו יש מה לומר בנושא. רוצים להתרגש, להתגעגע ולהתחבק מול השקיעה? הכרויות באנדרואיד הם התשובה בשבילכם ותיכף תבינו למה.

הכרויות באנדרואיד

הכרויות באנדרואיד

איך הכרויות באנדרואיד יכולים לשנות לכם את החיים?

המסע אל האהבה לא חייב להיות מסלול ייסורים שדורש מכם זמן וכסף. מה שקורה עכשיו אצל רוב הרווקים והרווקות, הוא בזבוז זמן שמתרחש מול מסכי המחשב, בדרך כלל לעת לילה, כשהיום הסתיים והמיטה ריקה. כולם עוברים על כל הפרופילים שישנם באתר. מצחיק לגלות שכולנו חוזרים אל אותם פרופילים שחלקם לא ענו לנו וחלקם לא היו מתאימים. השעות האלה מעייפות וחבל עליהן.

אם כבר עלה מישהו בחכה שלכם ודאי שלחתם לו הודעה. אם הוא יחזיר מחר, מה טוב,  אבל אז צריך לשוחח הטלפון ולאחר מכן להיפגש (עולה לכם בזמן ובכסף). ככה כבר לא עובדים היום. הכרויות באנדרואיד פותחות אתכם לעולם אחר, מהיר יותר, דינמי יותר שמציע שפע של הצעות הממתינות לכם מתחת לאף ואפילו לא ידעתם על זה.

שמעתם על Odating Israel הכרויות באנדרואיד?

ברוכים הבאים לעולם שבו אתם יכולים לברוא מציאות. נשמע בומבסטי? אבל לא מדובר בהגזמה, זה באמת זה. אפליקציה שנקראת Odating Israel מאפשרת הכרויות באנדרואיד בכל מקום שבו אתם נמצאים. מדובר בהכרויות לסטרייטים שרוצים אהבה, שרוצים יחד.

נתחיל בזה שאין לכם על מה לשלם, האפליקציה מוגשת לכם ללא עלות. פשוט הורידו אותה אל הנייד החכם שלכם. מכאן והלאה יש לכם כמה אפשרויות: לבחור את  "מי לידי" להיכנס ל"תמונות הגולשים", להיכנס ל"ספיד דייטינג". הכול נגיש, הכול נוח וידידותי למשתמש, אבל מה מיוחד בזה שאין באתרי הכרויות?

הכרויות באנדרואיד בכל רגע בחיים

מדובר בקיצור טווחים שבין הרגע שבו אתם רוצים לפגוש מישהו לבין הרגע שזה באמת קורה. מדובר בחסכון עצום של כסף. הכרויות באנדרואיד דרך האפליקציה החינמית מייצרת לכם את האפשרות לפגוש כל אחד שבו אתם מעוניינים בלי הכנות מוקדמות ובלי לשנות תכניות. איך זה קורה?

בחרו האופציה "מי לידי" או באופציה "ספיד דייטינג". יישום הכרויות באנדרואיד מזהה את מקומכם ויכול להציע לכם את כל מי שמעוניין ומחפש אהבה בטווח הקרוב אליכם. אם מדובר במישהו ששווה מבחינתכם, אתם יכולים להציע לו מפגש מהיר. אם זה מתאים גם לו, הרי שתוך שלוש דקות נפגשתם. מתאים לכם עוד? קבעו משהו לאחר כך. לא מתאים לכם? לא נורא, לא קרה כלום, הרי אהבה זה עניין שמורכב מאלף ואחד גורמים, ועד שמוצאים את האחד, לוקח זמן. במקרה הזה לא שרפתם זמן על כלום וגם לא בזבזתם כסף.

הכרויות באנדרואיד ספיד דייטינג מאפשרות לכם לבחור דייט מהיר בלי להיכנס לסרטים. יושבים איפשהו ומשעמם לכם? תרשמו מה שמתאים לכם באפליקציה. מי שרוצה וראה אתכם בנייד החכם שלו באפליקציה ילחץ על "מגיע" או "מעוניין" ומשם זה ממשיך. ברור לכם שיש לאפליקציה אפשרויות סינון וכולי, נכון? פשוט הורידו אותה ותגלו, אין מה להפסיד, רק להרוויח.

 

 

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה