חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות מבוססת מיקום

הכרויות מבוססת מיקום

הכרויות מבוססת מיקום

הכרויות מבוססת מיקום הן הלהיט עכשווי ולא רק בקרב צעירים. מגוון אנשים שרוצים למלא את הלב שלהם באושר, שרוצים את ה-יחד ובשלים עבורו, אלפי נשים וגברים שמעוניינים במערכת יחסים סטרייטית עושים שימוש במה שנקרא: הכרויות מבוססת מיקום. מה אתכם?

הכרויות מבוססת מיקום דרך הנייד החכם שלכם

הכרויות מבוססת מיקום

הכרויות מבוססת מיקום

הנייד החכם הוא הכלי שלכם. השאלה היא, האם אתם מוכנים לעלות על הגל ולהתחיל להניע את הגלגלים של החיים לכיוון הזוגיות שאתם כל כך רוצים? מה זה דורש מכם? לא הרבה. מדובר באפליקציה שמוגשת לכם חינם. מה שאתם צריכים לעשות הוא להפעיל אותה בהתאם למה שמתאים לכם, וגם עם זה אין בעיה משום שהיא ידידותיות ומאוד נוחה למשתמש. אז איפה קבור הכלב אתם שואלים? רק במספר הפעמים שתפעילו אותה, לא יותר. מוכנים להרים את הכפפה? כי אנחנו כבר רוצים להסביר לכם במה מדובר.

הכרויות מבוססת מיקום עושות שימוש במיקום העכשווי שלכם. הכול בזמן אמת, הכול חי ודינמי. הכרויות מבוססת מיקום מותאמות לקצב החיים המסחרר שלנו, שאין בו זמן לכל כך הרבה מפגשי קפה עם מישהו זר. הרי יש לנו דברים חשובים לעשות. אז מה הקטע?

הכרויות מבוססת מיקום כמו "מי לידי" מאפשרות לכם לבדוק מי נמצא סביבכם בכל רגע נתון. הלכתם לווטרינר עם הכלב? אתם מחכים בתור? יושבים שעות בספרייה של המכללה? מחכים בתור מטורף בסופר בקניון? זה הזמן להפעיל את האפליקציה. יישום הכרויות מבוססת מיקום מאתר את המיקום שלכם, ומודיע לכם מי נמצא במקום שבו אתם מטיילים, מסתובבים או מחכים.

קבלו את כל מי שנמצא עשרה מטרים סביבכם ברגע נתון ומעוניין גם הוא בקשר. מתאים לכם? המשיכו בתהליך, לא מתאים? וותרו. ככה זה כשרוצים לנצל זמן ולחסוך בכסף. האפליקציה מעלה בכמות היסטרית את מספר הפגישות שאתם יכולים לבצע. הרי גם ככה אחרי הרושם הראשוני יהיה ברור לכם מול מי אתם עומדים. לא צריך חצי שעה של קפה כדי לדעת, לא ככה?

עוד הכרויות מבוססת מיקום

אפליקציה שמזכירה את הספיד דייטינג מוגשת לכם בצורה משודרגת יותר. היא חינמית (מה שלא תפגשו בחברות שמבצעות ספיד דייטינג) והיא מבוססת מיקום. כלומר, ברגע שאתם מעלים את עצמכם כמחפשים מפגש, אתם עולים על הקיר של הספיד דייט. אין הגבלה למספר הפעמים שאתם יכולים לעשות את זה. אתם מבינים כמה חשיפה אתם מקבלים כאן? וזה עוד לא הכול. אתם יכולים לרשום מה מתאים לכם, עם מי אתם מעדיפים להיפגש, ומה זה קשר משמעותי עבורכם.

מי שרואה אתכם על הקיר, ומעוניין להיפגש, יוצר אתכם קשר ממש באותו הרגע כי שניכם נמצאים באותו האזור. מה עכשיו? נשאר רק להיפגש ולראות אם יש על מה לדבר. לא יעלה על הקיר משהו שאתם לא רוצים להעלות. למה? כי האפליקציה חכמה וידידותית. תוכלו לבחור מה שאתם רוצים.

לסיכום, בואו נראה מה יש לנו כאן: הכרויות מבוססת מיקום ללא עלות שמזמינות אתכם להיפגש בכל רגע נתון עם מישהו שאולי יהיה הדבר הבא שלכם, החצי השני. אנחנו חושבים שזה ממש שווה, מה אתם אומרים על זה? בעצם, עזבו את המילים, פשוט תורידו אותה לנייד החכם שלכם ושיהיה בהצלחה.

 

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה