חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » אפליקציית הכרויות חדשה

אפליקציית הכרויות חדשה

אפליקציית הכרויות חדשה

אפליקציית הכרויות חדשה היא ההוכחה לכך שהקדמה הטכנולוגית אינה עוצרת באדום, ולבטח שלא משאירה מאחור את עולם הכרויות. עד כמה אתם מעודכנים בהזדמנויות האדירות העומדות בפניכם בכל הנוגע לרצון ולצורך למצוא אהבה? את אפליקציית הכרויות חדשה שכבר עושה גלים בעולם הרווקים והרווקות, אתם מכירים?

אפליקציית הכרויות בשבילך

אפליקציית הכרויות בשבילך

אפליקציית הכרויות חדשה – Odating Israel ללא עלות

איך נגדיר את זה בפשטות? הנייד שלכם הוא הכלי שלכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים. אם אפשר לאתר את המסעדה הקרובה ביותר למקום מגוריכם, מדוע אי אפשר לאתר את האהבה שלכם שממתינה ממש מעבר לפינה? אז זהו, שאפשר בהחלט באמצעות אפליקציית הכרויות חדשה Odating Israel.

אפליקציית הכרויות חדשה מציעה לכם להיות נגישים בכל רגע נתון, בכל שעה של היום, לאפשרות הבאה שלכם לאהבה. זה פשוט מאוד: אם הורדתם את אפליקציית הכרויות חדשה אל הנייד שלכם נפתח בפניכם עולם של אפשרויות.
כנסו אלינו לעמוד הפייסבוק לעוד פרטים ועדכונים שוטפים


פיצ'ר מי לידי

הפיצ'ר מי לידי בתוך אפליקציית הכרויות חדשה Odating Israel, מזמין אתכם ללחוץ על פונקציה שמספקת לכם מידע עדכני לגבי כל הנשים והגברים שנמצאים סביבכם בכל רגע נתון (כמובן שבהתאמה, מדובר באפליקציה סטרייטית במקרה זה). בשלב הזה עולים כל מי שנמצאים ברדיוס של עשרה מטרים לפחות. אתם יכולים להתבונן על התמונות, וכל עוד לא נכנסתם לכרטיס של מי שאתם מביטים בתמונתו, הוא לא ידע את זה. מישהו או מישהי מצאו חן בעיניכם? היכנסו לכרטיס וקראו. כעת התמונה שלכם תקפוץ אצל האחד הזה בהתרעה שאתם די קרובים אליו. אם הוא בעניין, הוא יענה להתרעה, ומכאן והלאה השמיים הם הגבול.

אייקון ספיד דייט

אפליקציית הכרויות חדשה מספקת לנשים ולגברים גם את האופציה להראות את עצמם כמה שיותר על גבי הקיר של הספיד דייט. מי שרוצה חשיפה יקבל אותה ביג טיים כי אין גבול למספר הפעמים שאתם יכולים להעלות את עצמכם על גבי הקיר. מי שמחפש ללכת על עניין הדייט הספונטני יכול ליהנות מהקטע של האייקון הזה. כשאתם מעלים את עצמכם על הקיר כל האחרים יודעים את מיקומכם, ואם מתחשק למישהו או למישהי לפגוש אתכם, הם יכולים להודיע שהם מגיעים.

הכרויות צ'ט

אפליקציית הכרויות חדשה מזמינה אתכם גם לצ'ט קבוצתי שבו אתם יכולים לקשקש עם כל מי שמחפש בדיוק כמוכם את הלב שיאהב אותו. תוכלו להתכתב, לראות מי מחובר וליצור קשרים חדשים שאי אפשר לדעת לאן הם יובילו, בתקווה לאושר.

מה עוד בקנה?

האפליקציה, כמו כל עניין בתחום הזה, לא נשארת רק עם הפונקציות הללו. מודול נוסף שיאפשר לכם לבצע התאמות על ידי התמונות שאתם העליתם ואחרים העלו. מול כל תמונה תציינו אם היא מצאה חן בעיניכם או לא. תשובה מהירה כזו יענו גם אחרים ואחרות שנכנסו למודול הזה, ועכשיו הפתעה: האפליקציה תעלה מולכם את הנשים או הגברים שציינו גם הם תשובה חיובית מול התמונה שלכם. עכשיו מה שנשאר זה ליצור קשר. תחשבו כמה זמן זה יחסוך לכם: במקום לרפרף שעות מול תמונות גולשים וגולשות באתרי הכרויות, תצטרכו רק לסמן: כן או לא, וכבר תוכלו לפגוש כאלה שגם מעוניינים בכם. האפליקציה, למי שלא יודע, היא ללא עלות.

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה