חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות באזור שלכם

הכרויות באזור שלכם

הכרויות באזור שלכם

 

הכרויות באזור שלכם הם הדרך הטובה ביותר לאפשר זוגיות נוחה ופרקטית. במיוחד כשמדובר במי שיש לו כבר חיים מלאים, עבודה במקום מסוים, חוגים, לימודים וכולי. על אחת כמה וכמה אם מדובר בגרושים ובגרושות בעלי ילדים. העסק נהיה מורכב. הכרויות באזור שלכם הן הפתרון האידיאלי ביותר לעניין. איך אפשר לייצר מצב שבו תדעו מי נמצא סביבכם ומעוניין ליצור קשר משמעותי? זה פשוט: הורידו את אפליקציית ההכרויות שנקראת Odating Israel ללא עלות. בתוכה ממתין לכם פיצ'ר שנקרא "מי לידי?" כל העסק הזה אינו עולה לכם אגורה ומזמין אתכם לקהל רחב של אנשים שרוצים למצוא את האהבה שלהם ממש קרוב לבית.

הכרויות באזור שלכם

הכרויות באזור שלכם

הכרויות באזור שלכם – משתלם לנסות

כמה כסף כבר שרפתם על הניסיון למצוא את האחד והיחיד או האחת והיחידה? לכמה דייטים כבר יצאתם וחזרתם הביתה אל הטלוויזיה והמחשב בתחושת החמצה מעצבנת? הפיצ'ר מי לידי מזמין אתכם אל הכרויות באזור שלכם בלי לשלם כלום (על יציאות), אלא אם מצאתם מישהו שמצא חן בעיניכם, ואם כך הרי מדובר בכסף ששווה לבזבז.

כיצד משתמשים ב"מי לידי?"

הכרויות באזור שלכם מתחילות בכך שהורדתם את אפליקציית Odating Israel. שיטוט בין המודולים מאפשר לכם יצירת כרטיס של עצמכם, הורדת תמונות לקיר האפליקציה ללא הגבלה, שימוש בשאלונים מדליקים שמאתרים התאמה גבוהה, שיחות צ'ט בתוך האפליקציה, תיאור מפורט שלכם עד לרמת טבעוני וצמחוני, התאמה גם לפי מראה חיצוני, ספיד דייט לנועזים וגולת כותרת מרכזית שבאמת שווה: פיצ'ר מי לידי. מה עושים עם הדבר הזה?

"מי לידי" מראה לכם את כל מי שרוצה בקשר ונמצא בקרבת מקום עד 10 מטר. הכרויות באזור שלכם עושה לכם את העבודה של האיתור. האפליקציה מאתרת את המיקום שלכם ומאתרת מי מעוניין ליזום הכרויות באזור שלכם. אתם חוסכים זמן יקר באיתור האדם המגורר בסמוך לכם.

האפשרות לבחירה על פי מקום מגורים באתרי ההכרויות לדוגמה, אינה מאפשרת לכם לבדוק מי נמצא ממש קרוב. האפליקציה הזו כן. אבל חשוב לציין ושימו לב: ייתכן שתפגשו את האחד שלכם ברחוב, ליד הקיוסק השכונתי, אבל יכול להיות שהוא משתמש באפליקציה ובעצם גר בעיר הסמוכה ורק הגיע לביקור אצל הדודה, הסבתא, לפגישת עבודה וכולי. גם במקרה זה הכרויות באזור שלכם עם אנשים שרוצים בדיוק כמוכם- לפגוש מישהו ליצירת קשר משמעותי, הן הרבה יותר מהירות וקלות.

חשוב שתדעו ש…

הפעלת הפיצ'ר מעלה את כל התמונות של האנשים סביבכם שמשתמשים ב"מי לידי". כל עוד שלא נכנסתם לאף כרטיס, לא רואים שאתם שם. כשנכנסתם לכרטיס, בעל הכרטיס יידע. אם שלחתם לו התרעה לפגישה, הוא יכול להשיב בחיוב, מה שמאפשר לכם לקנות ארטיק באותו הקיוסק. אם הפגישה לוהטת ומראה סימנים חיוביים במיוחד, איזה כיף! אם לא, פשוט תמשיכו לאדם הבא. פיצ'ר מי לידי – הכרויות באזור שלכם מייצר מפגשים מהירים עם אלה שמעוניינים כמוכם, ללא הכנה מטורפת מראש וללא הוצאות מיותרות, וכל זה ללא עלות או כל עניין אחר שדורש מכם משהו. אין ספק שאפליקציית הכרויות כגון זו מעלה את הסיכון המהיר לפגוש את האדם הנכון.

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה