חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות בבר

הכרויות בבר

הכרויות בבר

הכרויות בבר הן לא משהו שבאמת קל ליישם. מי פנוי/פנויה, מי לא? מי רוצה, מי לא? זה לא כתוב על המצח של אף אחד, ומבטים לא תמיד משדרים את הדבר הנכון. כמה פעמים כבר טעיתם באבחנה והצעתם משקה למישהי שבעצם הגיעה עם החברות שלה ויש לה חבר? חבל, לא.

הכרויות בבר

הכרויות בבר

הכרויות באפליקציה שנקראת Odating Israel מזמינה אתכם אל הדבר הטוב הבא. האפליקציה יכולה לגלות לכם מי כן מעוניין בקשר ויושב בבר שאתם יושבים בו או בבר הסמוך. נשמע מטורף? ממש לא. מכאן והלאה הכרויות בבר הופכות להיות משהו קל, נוח, מהיר וזמין.

הכרויות בבר חינם

ניתן להוריד למכשיר הנייד החכם מגוון רחב של אפליקציות ללא עלות. למה שאת האהבה שלכם לא תמצאו גם על ידי אפליקציה? רוצים לדעת כיצד אפשר למצוא הכרויות בבר שיש להן עתיד? אנחנו ממליצים להיכנס לפיצ'ר שנקרא: מי לידי. כל כך קל ופותח בפניכם אפשרויות שלא חשבתם עליהן.

מהשכנה בבניין הסמוך ועד לבחור שיושב בפינה של הבר

כל אחד רוצה קשר. אפליקציית ההכרויות פותחת פתח לקבוצת הסטרייטים שבינינו המעוניינת למצוא את החצי השני. לא מדובר רק בעניין של הכרויות בבר, אלא בכל אחד שרוצה בדיוק כמוכם בקשר ונמצא באותו הזמן שבו אתם עושים שימוש באפליקציה, עד עשרה מטרים מכם. מדליק, לא?

הכרויות בבר בלי יותר מדי טעויות בדרך

הפיצ'ר מי לידי עולה על המיקום שלכם בצורה אוטומטית. הוא מיד שולח אליכם את כל המעוניינים בקשר (כמובן גברים לנשים, נשים לגברים). מהרגע הזה עולות מולכם תמונות של אלו שנמצאים סביבכם, כאמור בטווח של עשרה מטרים (מהקרוב לרחוק). רוצים לשמור על אנונימיות? אל תיכנסו לכרטיס שלהם אלא אם כן אתם מעוניינים. שיטוט על פני התמונות מעניק לכם את הפריווילגיה לראות בלי להיראות. כניסה לכרטיס מודיעה לצד השני שיש כאן מישהו שאולי מעוניין במשהו.

אם מצאתם מישהו שמצא חן בעיניכם, אתם שולחים לו התרעה. אם הוא בעניין הוא ישלח בחזרה. תחשבו על זה שאתם נמצאים באותו הבר! מבינים למה הכרויות בבר יכולות להיות עניין פשוט? כן, אנחנו יודעים שרושם ראשוני קובע המון, תזכרו שאתם לבושים במיטבכם, הרי יצאתם לבילוי, תזכרו שכל אחד מכם (ברוב המקרים) כבר שתה משהו ולכן הוא משוחרר ונינוח יותר. הכרויות בבר בשימוש באפליקציית Odating Israel הן באמת אופציות מוצלחות: לא בזבזתם זמן וכסף על ניסיונות שווא מול אתרי ההכרויות או על שיחות טלפון מיותרות, ויש בהחלט סיכוי למצוא את האהבה החדשה שלכם כאן, בתוך Odating Israel – הכרויות בבר, כי השתמשתם בפיצ'ר מי לידי.

מה עוד אפשר לעשות באפליקציית Odating Israel?

לפעמים יותר נוח להכיר מישהו אם מדברים איתו קצת בצ'ט. למה? כי הצ'ט הוא כמו בועה שבה אפשר לתקשר בלי לצאת אל העולם הגדול והחשוף. גם המודול הזה נמצא באפליקציה יחד עם המודל שהכי מנוגד לו: ספיד דייט. במקרה הזה אתם חושפים את עצמכם בקיר התמונות ללא הגבלה ומציעים פגישה מהירה למי שרוצה, ויש עוד הפתעות. היכנסו לאפליקציה, היא חינם והיא דלת נוספת למציאת זוגיות נפלאה.

 

 

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה