חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות בסביבתך

הכרויות בסביבתך

הכרויות בסביבתך

הכרויות בסביבתך הקרובה היא הדרך האידאלית ביותר למצוא בת זוג. למה? כי מה תעשה עם מישהי שגרה במטולה בזמן שאתה מתגורר באילת? אפליקציה קלה ונוחה לשימוש, ללא עלות, מספקת לך את הכלי הטוב ביותר כדי למצוא את האהבה הבאה שלך קרוב לבית. לא מכיר? חבל, אתה מפסיד עוד הזדמנות מצוינת שלא נמצאת באף אתר הכרויות אלא רק בנייד שגם ככה נמצא איתך כל הזמן.

מה זה אפליקציה של הכרויות בסביבתך?

הכרויות בסביבתך

הכרויות בסביבתך

נניח שאתה יושב בבית הקפה השכונתי, או שירדת לקנות משהו במרכז המסחרי. חוץ ממך יש כאן עוד המון אנשים. כמה מהם משתמשים באפליקציה החדשה "מי לידי" או באייקון: "ספיד דייט"? תוכל לדעת רק אם תכניס את עצמך לשם. הכרויות בסביבתך הוא פיצ'ר בתוך אפליקציית הכרויות Odating Israel שיכול לספר לך מי נמצאת בסביבתך עד עשרה מטרים ורוצה למצוא את החצי השני שלה. הפיצ'ר מיועד לסטרייטים בלבד ועושה את העבודה מצוין.

איך זה עובד?

הורדת את האפליקציה? עשית את כל מה שצריך כדי שתוכל להשתמש בה? וחשוב לציין שמדובר בפעולה נוחה וידידותית למשתמש כמובן. כעת אתה מוכן לקראת הפיצ'ר: הכרויות בסביבתך. לכל אחד יש כרטיס שבו הוא ממלא את הפרטים שלו. כשאתה לוחץ על הפונקציה שמתריעה על הכרויות בסביבתך, אתה מקבל את כל התמונות של כל הבחורות/הנשים שבסביבה שלך. כל עוד לא נכנסת לתוך הכרטיס שלהן, הן לא יודעות שאתה מביט על התמונה שלהן וזה חשוב, כי כך אתה יכול לדפדף בשקט עד שתמצא את האחת הזו שאתה רוצה לפגוש ושנמצאת בטווח שלך. אם נכנסת לכרטיס שלה, היא תראה את זה, וכעת היא יכולה לבחור אם להיפגש איתך (כולנו תקווה שכן).

למה לבחור הכרויות בסביבתך?

תסכים אתנו שעניין הדייטים די מעייף, גוזל זמן וגם יקר. כמה קפה כבר שתית עם נשים שלא התאימו לך? במקרה הזה, אם שניכם מעוניינים להיפגש ואתם גם ככה נמצאים בטווח של עשרה מטרים בסך הכול, העניין הופך להיות פשוט וקל. קובעים יעד, הולכים לקראתו, נפגשים ומשוחחים. מרגיש מתאים? יושבים לקפה או ממשיכים לטייל. מרגיש זר ולא נכון, נפרדים כידידים. גם לא הוצאת כסף לחינם וגם לא העברת את זמנך בשעמום מול מישהי. פשוט נוח ומהיר.

מה עוד יש באפליקציית  Odating Israel להכרויות?

אז ככה: רוצה לדעת מי מתאימה לך? היכנס למודול של השאלות. לאחר תהליך קצר של שאלות עליהן תענה, תצבור האפליקציה מידע לגבי העדיפויות שלך. בשלב הבא היא תבצע התאמה בין ההעדפות שלך להעדפות של נשים אחרות, ותחפש את אלה שמחפשות את אותו הדבר כמוך. אתה תראה את הנשים המתאימות לך מולך בנייד, כך שכעת מה שתצטרך לעשות זה להביט בתמונות ולבחור את האחת. המודל הזה בתוספת הפיצ'ר הכרויות בסביבתך משלבים בין יכולת בחירה מדויקת לבין ביצוע מעשי בשטח.

כאמור, פיצ'ר הכרויות בסביבתך באפליקציית Odating Israel מספקת לך מיקוד מהיר במי שנמצאת בסביבתך, אבל יש עוד אלמנטים פרט אליה. פיצ'ר הכרויות בסביבתך מתווסף גם לצ'ט קבוצתי שאתה יכול לקחת בו חלק וגם לחשיפה גדולה של תמונתך שאתה יכול להפיץ, אם תבחר, על הקיר של הספיד דייט, ותבין: הכול ללא עלות בנייד שלך.

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה