חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות טיפים ראשונים

הכרויות טיפים ראשונים

הכרויות טיפים ראשונים

הכרויות טיפים ראשונים הן אלף – בית כדי להצליח לייצר את המרחב הנכון לרושם הראשוני שיכול להבטיח עתיד ורוד. למה אנחנו מתכוונים? יש כמה טעויות שהרבה אנשים המחפשים זוגיות, נופלים בהן ולא במודע. כדי שזה לא יקרה, קיבצנו הכרויות טיפים ראשונים הכי שווים.

הכרויות טיפים ראשונים

הכרויות טיפים ראשונים

הכרויות טיפים ראשונים עכשיו ללא עלות

באפליקציית  Odating Israel ממתין לכם פיצ'ר שנקרא: מי לידי. מעבר לזה שהוא ללא עלות, הוא מאפשר לכם להגיע לקהל רחב של נשים או גברים סטרייטים, בהתאמה להעדפה שלכם, שנמצאים ממש קרוב אליכם: עד 10 מטרים מכם. אם יש מישהו שאתם מעוניינים בו, היכנסו לכרטיס שלו (התמונות עולות מולכם ברגע שנכנסתם לפיצ'ר באפליקציה). אם הוא או היא בעניין, הם יענו בחיוב להתראה שעולה אצלם בנייד בגלל ההצעה שלכם. עכשיו אנחנו נכנסים עם הכרויות טיפים ראשונים. מוכנים?

רוצים הכרויות טיפים ראשונים?

מהרגע ששניכם מוכנים להיפגש, הכול עומד לטובתכם. התמונה שלכם עשתה את שלה ואתם מוצאים חן, אז לא להתרגש יותר מדי, הנה זה מגיע ואתם הולכים אל מקום המפגש. אחד הכלים שיכולים להרגיע, לעודד את הביטחון העצמי ולווסת את ההתרגשות היא הידיעה שהצד השני מתרגש בדיוק כמוכם. אין מה לעשות, פגישה ראשונה היא מרגשת, ואם ברור ששניכם באותה הסירה, כל מה שנשאר לגלות הוא עד כמה אתם יכולים לחתור יחד.

הכרויות טיפים ראשונים – העצות הכי פרקטיות שיש

אל תדברו יותר מדי על עצמכם ותנו לצד השני להתבטא, מצד שני, אל תשתקו כמו דגים בים. קל לכתוב קשה ליישם? לא בהכרח. קחו את זה כמו משחק פינג פונג. צד אחד אומר משהו, השני מגיב במשהו משלו, אבל חכו עד שהוא יסיים לדבר. נתקעתם? עברו לשלב הבא במאמר.

הכרויות טיפים ראשונים – השתמשו בסביבה כאמצעי תקשורת

לא תמיד קל לדבר על עצמנו, ולכן מה שקורה מסביב יכול להוות אלמנטים לנושאי שיחה או גורמים שמעלים רעיון לשיחה כי הם מהווים כלי גירוי אסוציאטיבי לנושא שיחה חדש. הרעיון הוא ליצור תקשורת שוטפת בלי לחץ, והסביבה היא כלי מצוין שניתן לעשות בו שימוש בכל מקום שבו אתם נמצאים.

הכרויות טיפים ראשונים – יש דברים שלא מדברים עליהם בהתחלה

אל תעלו על הגל של השאלון הבא: מה התחביבים שלך? איזה צבע אתה אוהב? וכאלה. התשובות קצרות, ולרוב אינן מובילות לשום מקום. תניחו את עניין הפוליטיקה בצד, זה עלול להביא למחלוקות שבאמת מיותרות ברגע זה. אל תשאלו כמה זמן הם לבד או מתי הם התגרשו או מי האקס המיתולוגי, ובטוח שאל תספרו על מערכות יחסים קודמות שלכם. מיותר ולא לעניין, התעסקו בהווה שלכם איתם.

הכרויות טיפים ראשונים – להיות עצמך בלי יותר מדי מניירות

נכון, אנחנו לא ממש עצמנו במפגש ראשון, אבל מצד שני, כשמישהו משחק אותה (גם אם הוא סתם מתרגש), הצד השני מרגיש את זה אינטואיטיבית, והתוצאה עלולה להיות תחושה שמדובר ב"אדם מסכה" או בחוסר אמינות ויושר. אתם לא רוצים שזה יקרה? מתרגשים? פשוט תגידו. תהיו כנים ואמיתיים, כולנו אוהבים את זה יותר מכל. ואגב מתרגשים: טיילו, אל תתיישבו לקפה. הטיול מזמן שחרור לחץ בגלל התנועה ואלמנטים נוספים שפוגשים בדרך ואפשר לשוחח עליהם.

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה