חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות ראשונות

הכרויות ראשונות

הכרויות ראשונות

הכרויות ראשונות הן עניין מרגש, במיוחד למי שעדיין אינו משופשף בנושא. כמו בכל תחום, גם כאן יש כמה "עשה" וכמה "אל תעשה" כדי שמשהו כאן יקרה ולטובתך. מי שכבר חווה דייטים של הכרויות ראשונות דרך אתרי הכרויות, יודע שהעניין דורש מאמץ נפשי מסוים ופינוי זמן. האם יש אפשרות אחרת? ברור שכן.

הכרויות ראשונות

הכרויות ראשונות

אפליקציית הכרויות ראשונות עכשיו אצלכם

מדובר באחת האפליקציות המובילות בתחום הכרויות ראשונות. לחיצה מהירה על המקשים של הנייד שלכם, ללא עלות או התחייבות מאף סוג, מייצרת עבורכם הזדמנויות לפגישות מהירות ולחשיפה גדולה. אפליקציית Odating מאפשרת לכם לגלות קהל יעד שעונה על הקריטריונים שלכם ונמצא ממש קרוב אליכם, מאפשרת לכם ליצור מפגשים מהירים "על הדרך" כדי לחסוך שעות של שיחות משעממות בבתי קפה רק משום שלא נעים לכם ללכת, מאפשרת לכם צ'ט אם עדיין לא מתאים לכם לחשוף ומפתיעה ביכולת שלה ליצור התאמות בהתאם למודולים מדליקים שלא תמצאו במקומות אחרים.

הכרויות ראשונות – מה אתם מקבלים כשאתם נכנסים לתמונה?

תחשבו על כך שכמוכם יש רבים וטובים, סטרייטים וסטרייטיות שרוצים פשוט לאהוב. לאחר שתורידו את אפליקציית Odating, כאמור ללא עלות, תוכלו להכניס מעבר לכרטיס שלכם גם מגוון תמונות ללא הגבלה על שני קירות עיקריים:קיר האפליקציה עצמו וקיר אחד המודולים הקיימים באפליקציה שנקרא:ספיד דייט. אתם משיגים חשיפה קבועה ללא הגבלה שמעלה את הסיכויים שלכם לבן/בת זוג (גם אם לא מתחשק לכם לממש ספיד דייט, תוכלו להשאיר את התמונות על הקיר ולעשות שימוש במודולים אחרים בו זמנית).

אילו הפתעות נוספות ממתינות לכם?

הכרויות ראשונות מבוצעות לאחר שנכנסתם לכרטיס של מישהו שמצא חן בעיניכם ושלחתם לו הודעה. במקרה של אפליקציית Odating תמצאו עוד כמה דרכים מגוונות ליצירת עולם שלם של הכרויות. רגע לפני גולת הכותרת של האפליקציה נציין שאתם יכולים לעשות שימוש בשתי אפשרויות יישומיות מדליקות: מודול שאלון קצר שעליו תענו, יכול לסייע לאפליקציית הכרויות ראשונות לחפש את האחד שענה בצורה הזהה ביותר לשלכם, ולהודיע לכם בהתרעה מיוחדת על כך. רק תחשבו על כמה נושאי שיחה יש לכם לשוחח אם ייווצר הקשר והמראה החיצוני ימצא חן.

ואגב מראה חיצוני, מודול נוסף באפליקציית הכרויות ראשונות זו מציע לכם התאמה בהתאם לתמונה. אתם מוזמנים לסמן ב- "כן או לא" את מגוון התמונות שתראו. כל אחד אחר גם מבצע זאת, והתוצאה: אם שניים מסמנים זה את זו בתשובה חיובית הרי שהם מקבלים התרעה לגבי התמונה שסימנו. תחשבו איזה כיף זה לגלות שמישהו שאתם מצאתם נאה טוען שגם אתם נאים. שווה לנסות.

מנה אחרונה לקינוח – מודול מי לידי

מודול מי לידי הוא אחד הכלים העיקריים למציאת אהבה בקלות, בנוחות ובמהירות באמצעות אפליקציית הכרויות ראשונות Odating. תוכלו לבדוק בכל רגע נתון מי נמצא סביבכם בטווח של עשרה מטרים. אם מדובר במישהו שנראה לכם מדליק, שלחו לו התרעה. גם אתם תקבלו בחזרה אם יש עניין מהצד השני, ואם כן, מפגש מהיר "על הדרך" יספק את הרושם הראשוני המספיק כדי לבדוק האם יש על מה לדבר בהמשך.

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה