חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות לצעירים

הכרויות לצעירים

הכרויות  לצעירים

הכרויות  לצעירים באמצעות אפליקציית Odating Israel פשוטות לביצוע וללא עלות. נשמע הזוי? לא אם אתם בעניין של שימוש בנייד ליצירת הזדמנויות שאפשר לנצל. במה מדובר?Odating Israel היא אפליקציה שמאפשרת לכם לגלות מי נמצא סביבכם בכל שעה, בכל מקום. הכרויות לגברים צעירים שאין להם זמן להיפגש על קפה לשעה, כל פעם מחדש, ולחזור מאוכזבים, יכולות לפנות את מקומן לפגישות מהירות "על הדרך". מצא חן? ממשיכים הלאה. לא מצא חן? מאחלים בהצלחה וממשיכים

הכרויות לצעירים

הכרויות לצעירים

לבחורה הבאה.

הכרויות לצעירים – איך זה עובד?

הנייד שלכם הוא הכוח שלכם. מה דעתכם שיהפוך גם לכלי שיכול להודיע לכם מי נמצאת סביבכם בכל רגע נתון שתבחרו, בכל מקום שאתם נמצאים בו? המרחק בין אותה אחת אליכם תלוי בהחלטה שלכם לשלוח לה להתראה.

פיצ'ר "מי לידי" – הכרויות לגברים צעירים

הפיצ'ר מכיל את כל חברות וחברי האפליקציה, מאתר את מקומכם ומכוון אליכם מידע באשר לבחורות שמסתובבות באזור שלכם ברדיוס של עשרה מטרים. הוא מעלה מולכם את התמונות של אותן בחורות. הכרויות לגברים צעירים עם השימוש ב"מי לידי" מבוצעות בצורה הבאה: שיטוט על התמונות מאפשר לכם להחליט מי מוצאת חן בעיניכם. בשלב הזה אף אחת לא יודעת שאתם מביטים בתמונות. כשאחת מצאה חן, אתם יכולים להיכנס לכרטיס שלה. כעת היא תראה שיש לכם עניין בה. אם תציעו פגישה מהירה, היא יכולה להשיב בחיוב, הרי באפליקציית הכרויות לגברים צעירים ברור שהיא נמצאת עשרה מטרים מכם. נפגשתם והיה קליק? שיהיה בהצלחה. לא היה קליק? לא נורא, זה חלק מהמשחק (לא לשכוח שלכל סיר יש מכסה, תנסו שוב, זה יגיע).

הצטרפו אלינו בפייסבוק

למה דווקא Odating Israel – הכרויות לגברים צעירים?

כי האפליקציה ללא עלות ואפשר לקחת אותה לכל מקום. אפליקציית Odating Israelהכרויות לגברים צעירים כוללת לא רק את הפיצ'ר "מי לידי" אלא עוד אטרקציות מדליקות שיכולות להוביל לדבר הטוב הבא, כמו למשל מודול ספיד דייט שממתין כל מי שרוצה חשיפה גדולה ללא הגבלה. אתם יושבים בבית קפה ורוצים דייט ספונטני? היכנסו לספיד דייט של הכרויות לגברים צעירים – Odating Israel ושלחו התראה. מי שמעוניינת תשיב על התראה זו והנה לכם הרפתקה שיכולה להוביל למערכת יחסים או לדייט מוצלח. אתם יכולים להעלות את התמונות שלכם ללא הגבלה על הקיר של הספיד דייט, ובכך ליצור חשיפה גדולה של עצמכם באפליקציה, והרי גם זה חלק מהעניין.

מה עוד ממתין לכם באפליקציה?

צמחוניים או טבעוניים? תוכלו לקטלג את עצמכם ככאלה באפליקציה, ולקבל כתשובה את החצי השני שלכם שמעדיף גם הוא לאכול רק מהצומח. רוצים התאמות מיוחדות? אפליקציית Odating Israel מאפשרת לכם לענות על שאלונים קלים ונוחים. שאלונים אלו ממקדים את האפשרויות שלכם לבחורות שמתאימות ועונות על הדרישות שלכם. לדוגמה: התאמה על פי מראה. במקרה זה אתם עונים פשוט: כן או לא, על תמונות שאתם רואים בנייד שלכם. אם הצד השני, הבחורה, ענתה גם היא- כן, על תמונה שלכם: יש התאמה, לפחות בקטע הזה, וגם זו התחלה. מה עוד? צ'טים, שאלונים נוספים, בקיצור, שווה להיכנס.

 

 

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה