חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות ששוות הצלחה

הכרויות ששוות הצלחה

הכרויות ששוות הצלחה

הכרויות ששוות הצלחה הן לא קסם, אבל אפליקציית Odating Israel יכולה להבטיח דרכים רעננות וחדשות ליצירת קשרים בצורה קלה ונוחה יותר ממה שהכרתם, כך שהסיכוי שלכם למפגש עם החצי השני שלכם או עם דייט מוצלח – עולה. איך עושים את זה?

הכרויות ששוות הצלחה

הכרויות ששוות הצלחה

הכרויות ששוות הצלחה Odating Israel

הכרויות ששוות הצלחה מתחילות בכלים המתאימים לביישנים, לנועזים, לאלה שאין להם זמן ולאלה שמחליטים ללכת על זה בגדול ולהתחיל לפגוש כמה שיותר כדי לצאת ממעגל הרווקים והרווקות. תחשבו על זה שבכל רגע נתון מסתובבים לידכם כאלה שמחפשים זוגיות. תחשבו על זה שאתם יכולים לדעת מי הם ולהציע להם דייט ספונטני. אפליקציית Odating Israel מאפשרת לכם הכרויות ששוות הצלחה בשימוש בפיצ'ר שנקרא "מי לידי". יש באפליקציה גם אפשרות לספיד דייט, אבל תיכף נתפנה לזה…

הגדילו את האפשרויות שלכם

הכרויות ששוות הצלחה מתחילות בהגדלת מספר הדייטים. לזמן הנתון של כל אחד מאיתנו נכנסים מטלות, עבודה, לימודים, תחביבים ומה לא? אי אפשר ליצור מספר גדול של דייטים בהנחה שכל דייט דורש קפה, נסיעה למקום והכנות מראש (להתקלח, להתארגן). פיצ'ר "מי לידי" מציע לכם הכרויות ששוות הצלחה באופן הבא:

לא משנה איפה אתם יושבים, אתם יכולים להיכנס לפיצ'ר "מי לידי" שנמצא באפליקציית Odating Israel – הכרויות ששוות הצלחה, ולבדוק מי מחברי האפליקציה, גברים ונשים בהתאמה כמובן, נמצא ברדיוס 10 מטרים מכם. אתם יכולים לשוטט בין התמונות ללא התחייבות לשום מפגש, ואם אתם רואים את האחד הזה שמדליק את מנורת ה- LOVE  שלכם, היכנסו לתמונה שלו, כלומר לכרטיס שלו.

בשלב הזה הוא יידע שאתם בעניין שלו. אם הוא או היא יענו בחיוב לבקשה למפגש, הרי לכם דייט מהיר בלי כל התוספות שמתלוות לעסק הזה. חמש דקות ואתם מביטים זה לזו בעיניים. הרושם הראשוני עשה את זה בגדול? שבו לקפה או לכו לטיול ברחוב. אם זה לא זה, אמרו תודה, אחלו יום נעים והמשיכו הלאה. זה חוסך כל כך הרבה עניינים לשני הצדדים.

אתם יכולים לייצר לעצמכם הרבה פגישות כאלה. אין לזה גבול. הכרויות ששוות הצלחה כגון אלה הינן מהירות ויכולות להתבצע לא רק בבתי קפה. תחשבו על התור בביטוח הלאומי, תחשבו על סיור בקניון, תחשבו על בית קולנוע. אין לזה גבול.

הכרויות ששוות הצלחה בכיס שלכם – גם ספיד דייט

הנייד שהולך אתכם לכל מקום הוא הכלי לפגישות מהירות שיכולות להביא את האדם המיוחד שאתם מחכים לו. הורדת האפליקציה Odating Israel והשימוש בה הם ללא עלות. אתם יכולים להכניס תמונות שלכם לקיר של האפליקציה ותמונות ללא הגבלה, לחשיפה מוגברת, למודול של הספיד דייט שמחכה לכם באפליקציה. הרעיון הוא קלילות ואפשרות ליצירת קשרים חברתיים מהירים.

כניסה לספיד דייט מאפשרת לכם דייט ספונטני. מי שרואה את ההתראה שלכם לבקשה לדייט ספונטני במקום שבו אתם יושבים, יכול להשיב בחיוב (נשים וגברים בהתאמה כמובן). מכאן, כל האפשרויות פתוחות בפניכם ללא פתיחת יומנים, ללא תיאום מראש, ללא התארגנות מיותרת. הכול כאן ועכשיו, זמין ונוח. זה פשוט זה. הורידו את האפליקציה ללא עלות, ותגלו הפתעות נוספות שישרתו אתכם פשוט מצוין.

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה