חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות אונליין

הכרויות אונליין

הכרויות אונליין

הכרויות אונליין – מה שנקרא: להכות בברזל בעודו הוא חם. פיצ'ר "מי לידי" עושה לכם את העבודה, ולמה הכוונה? כמה פעמים רציתם ולא עשיתם? כמה פעמים חלמתם ולא הגשמתם? עכשיו הזמן להיעזר בכלי פשוט ונוח, ללא עלות וללא התחייבות, שמייצר לכם אפשרויות מפגש מהירות, בלי יותר מדי עניינים בדרך,

הכרויות אונליין

הכרויות אונליין

בלי להתכונן שעות, בלי להיכנס לסרטים בראש. רוצים? נכנסים לתמונה, מקבלים התראה, נפגשים באמצע. כן, זה אפשרי כאן, באפליקציית הכרויות אונליין Odating Israel.

עכשיו אתם מרגישים שיש לכם אומץ?

קדימה, היכנסו לפיצ'ר "מי לידי" באפליקציית Odating Israel. כדי להיכנס, הורידו את האפליקציה לנייד החכם שלכם. כשאתם מחוברים, היכנסו ל"מי לידי". סבירות שכבר הגדרתם את מי שאתם מחפשים – גברים או נשים (אגב, אפשר גם לצמחוניים ולטבעוניים כבררת מחדל, ויש עוד אפשרויות אבל… זה אחר כך). כל התמונות שיצוצו לנגד עיניכם בפיצ'ר "מי לידי" – הכרויות אונליין, הם של חברי האפליקציה (בהתאם למין כמובן) שנמצאים עד עשרה מטרים מכם. זה אומר שהם נגישים ומעוניינים.

במקום להיכנס לאתר הכרויות סטנדרטי, אתם מסתובבים בכיס עם האופציה לפגוש בכל רגע נתון את האהבה שלכם. אפליקציית הכרויות אונליין Odating Israel מאפשרת לכם לקבוע פגישה מהירה בכל רגע נתון. יצאתם עם הכלב לסיבוב, הלכתם לסופר, אתם עומדים בתור לדואר, אתם קונים פרחים בקניון, אתם מחכים שהמכונית תצא משטיפה. אם נכנסתם בכל רגע נתון לאפליקציית הכרויות אונליין, ונכנסתם לתמונה של מישהו או מישהי שמצאו חן בעיניכם דרך "מי לידי", הם יראו זאת ויענו – אם מתאים להם, ומה יותר קל אם לא להיפגש ממש בדקות הקרובות ולבדוק מקרוב?

הכרויות אונליין – מה עושים עם חשש הדחייה?

גברים ונשים רבים חוששים מפני דחייה, ויש את אלו שלא חוששים שידחו אותם, אלא חוששים שמי שנמצא מולם, לא ימצא חן בעיניהם ולא מתאים להם לומר – "לא תודה", כי זה פוגע. אפליקציית הכרויות אונליין Odating Israel אמנם לא יכולה למחוק אי נעימות או חשש מהלב, אבל היא יכולה למזער את תופעת החרדה לקראת מפגש, ובכך לאפשר יותר הזדמנויות להכרויות אונליין.

המחשבה על החשש גורמת לדחיית ההתמודדות עם הניסיון לייצר מפגש. במקרה של הפיצ'ר "מי לידי", זמן השהות מצטמצם. למי שכבר יש אפליקציית הכרויות אונליין בנייד, הוא ייכנס אליה רק בגלל הסקרנות, כדי לראות מי נמצא סביבו ברדיוס של עשרה מטרים ומחפש אהבה. שיטוט בין התמונות מגביר את הסקרנות ומעביר את זמן ההמתנה בסופר/בתור וכולי. אם כבר נמצאה תמונה מתאימה, כמה קל ללחוץ עליה, כמה קל שהאחר יענה. אם לא ענה, לא נורא, ואם ענה, אין לכם זמן להתחיל להתעסק בסרטים במוח, כי לאחר חמש דקות גג אתם עומדים אחד מול השני.

אם זה לא זה, ואתם אומרים תודה או זה שממול אומר תודה, ונפרדים לשלום: תחשבו על זה שכולנו בסך הכול בני אדם ורוצים את אותו הדבר, שיאהבו אותנו. הצד השני חש כמוכם, נרגש, מקווה, מתאכזב וזה בסדר, זה חלק מהחיים. מצד שני, מפגש כזה יכול להביא לחתונה או לסדרת מפגשים סוערת או לידידות אמיצה – זה שווה לנסות.

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה