חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות אפליקציה חינם

הכרויות אפליקציה חינם

הכרויות אפליקציה חינם

הכרויות אפליקציה חינם, נשמע לכם מופרך? אצלנו זה לא. יש כיום הרבה אפליקציות שניתן להוריד ללא התחייבות וללא עלות אל הנייד החכם, מדוע לא הכרויות אפליקציה חינם? ואם כבר אפליקציית הכרויות, מה היא מאפשרת לכם? אתם מוזמנים לפת

הכרויות אפליקציה חינם

הכרויות אפליקציה חינם

וח לעצמכם דלת חדשה לאהבה, לאמץ כלי חדש שישרת אתכם מכל מקום בארץ, שייצר למענכם מפגשים מהירים, בקלות ובנוחות, ואולי יחליף את כל מפגשי בית הקפה המוכרים כדייט ראשון. קדימה, אנחנו מתחילים לגלוש על גלים של אהבה, אתם בעניין?

הכרויות אפליקציה חינם – מה אתם מקבלים?

לפני הכול נציג בפניכם את רשימת המלאי שכלולה באפליקציית הכרויות אפליקציה חינם – Odating Israel: פיצ'ר "מי לידי", מודול "ספיד דייט", קיר להעלאת תמונות ללא הגבלה, צ'טים חופשיים, שאלונים המסייעים לכם למצוא את החצי השני שלהם בקלות, שאלון התאמה על פי תמונה, התאמה לצמחוניים ולטבעוניים ועוד עניינים והפתעות המוגשים בפלטפורמה נוחה וידידותית שאינה דורשת תשלום או איזו שהיא התחייבות, רק הורדה מהירה ואתם בעניינים.

Odating Israel – הכרויות אפליקציה חינם לכל גיל

כן, כל אחד מחפש אהבה, בכל גיל. אפשרויות ההתאמה אינן מוגבלות למעמד או לשנות ותק על פני העולם הזה, להעדפה מינית או לעניין אחר. הכול תלוי בהגדרה שתגדירו אתם בתוך האפליקציה. ההגדרה מאפשרת לאפליקציה להתאים את האדם הנכון בהתאם לדרישות שלכם. האפשרות למצוא אותו מונחת בכל מודל ופיצ'ר באפליקציה.

קבלו את הכוכב העולה – פיצ'ר "מי לידי"

בתוך הכרויות אפליקציה חינם תמצאו את הפיצ'ר "מי לידי". כניסה אליו מאפשרת לכם לנדוד בין תמונות של נשים או גברים (בתלות להעדפתכם כמובן) שמסתובבים עכשיו "בין הרגליים שלכם", כלומר נמצאים בטווח של עד עשרה מטרים מכם, לא משנה איפה אתם. הכרויות אפליקציה חינם בפיצ'ר הינה דיסקרטית כל עוד לא נכנסתם לתמונה. אם נכנסתם, בעל התמונה מקבל התראה על כך, ואם הוא רוצה, הוא משיב לכם. מה עכשיו? קדימה למפגש מהיר. יכול להיות שהמפגש הזה ייצר מפגשים נוספים עם אותו אדם. אם לא, אתם יכולים לנסות שוב, באותו מקום ובאותו זמן. יש עוד הרבה שממתינים למפגש כזה, בדיוק כמוכם. אתם יכולים לבצע מפגשים מהירים כאלה כמה פעמים ביום ומכל מקום בארץ.

היכנסו למודול הספידייט של הכרויות אפליקציה חינם

עוד במסגרת ההכרויות הספונטניות תמצאו את קיר הספיד דייט. כאן אתם יכולים להשאיר כמה שיותר תמונות סלפי ללא הגבלה. ככל שאתם נמצאים שם יותר, אתם מעלים את האפשרות למפגשים. קיר הספידייט מאפשר לכם להצהיר שאתם רוצים לקפוץ למים ולפגוש מישהו כאן ועכשיו. משעמם בבר, במסיבה, על החוף, בבית הקפה? צרו לעצמכם מפגש שיוכל להוביל לאהבה ולזוגיות. נצלו כל רגע.

אנחנו רוצים להקל עליכם

הכרויות אפליקציה חינם מאפשרת לכם מגוון דרכים למפגשים בלי לשלם ובלי להתחייב לדבר. מה שאתם צריכים זה לשנות את קו המחשבה הקדום שבו שולט הקונספט שאהבה זה משהו שקורה מעצמו. אם כבר נייד בכיס, אז למה לא נייד שיכול לייצר לכם אפשרות לאהבה? ומה טוב יותר מאשר "לרדת מהגדר" ולנקוט יוזמה? כולם רוצים אהבה, הבושה, חוסר הביטחון או סטיגמות מיותרות סתם מעכבות ממנה להגיע. הורידו את האפליקציה ושתהיה לכם אהבה מתוקה.

 

 

 

 

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה