חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות מהירות

הכרויות מהירות

הכרויות מהירות

הכרויות מהירות לא מוצאים ברשת. אתרי ההכרויות מלאים בגברים ובנשים שמחפשים את הדבר הטוב הבא שלהם, אבל הזמן הדרוש לכך הוא יקר. שלא נדבר על היציאות שברובן אינן מובילות לשום דבר. אנחנו פה לא כדי להוריד את הרוח מהמפרשים. האהבה קיימת, רק מעבר לפינה ואולי דווקא במקום שלא חשבתם עליו – קבלו את האפליקציה הכי חמה כיום: Odating Israel. כאן תוכלו למצוא הכרויות מהירות בקלות, בנוחות וללא עלות. איך זה עובד?

הכרויות מהירות

הכרויות מהירות

הורדתם את אפליקציית Odating Israel הכרויות מהירות?

עכשיו הגיע הזמן לשוטט באזור החדש שנפתח עבורכם. תתחילו אולי מהכרטיס האישי שלכם. תוכלו להשאיר פרטים שונים שיספרו על עצמכם ולהעלות איזה "סלפי" מדליק כדי להקפיץ אתכם כמה שיותר גבוה ולחשוף אתכם לכמה שיותר אנשים. אתם מוזמנים להשאיר את תמונתכם על הקיר של האפליקציה ללא הגבלה. תקבלו לייקים ותוכלו גם לתת לייקים כמובן. אבל את הקטע הזה אתם כבר בטח מכירים ממקומות אחרים.

מה יש באפליקציית Odating Israel הכרויות מהירות שאין במקומות אחרים?

דמיינו לכם שאתם יכולים לשבת באיזה מקום: בית קפה, תור בביטוח לאומי, בתחנת האוטובוס ולדעת בזמן הווה אם יש מישהו שמחפש אהבה ועונה על הקריטריונים שלכם ממש 10 מטר מכם. נשמע דמיוני? עכשיו כבר לא. זה הקטע של אפליקציית Odating Israel. הכרויות מהירות בלי להתכונן שעות, בלי לחפור באתרי הכרויות ולהמתין לתשובה מהצד השני . העידן שלנו הוא עידן שלא עוצר באדום- מהיר, אותנטי, חי ונושם.

הכרויות מהירות – איך עושים את זה?

מאוד פשוט. חפשו באפליקציה את הפיצ'ר שנקרא: מי לידי. כשאתם נכנסים אליו הוא מראה לכם בדיוק מי נמצא מסביב ברדיוס של 10 מטרים מכם. אתם יכולים לרפרף בין התמונות. כל עוד לא נכנסתם לאף כרטיס לא יודעים שאתם כאן. ברגע שראיתם תמונה שמצאה חן בעיניכם, זה הזמן לפעול. שלחתם התראה? היא הגיעה לצד השני. הצד השני מעוניין? הוא ייצור קשר בחזרה. עכשיו מה נשאר? להיפגש, וזה הולך לקחת לא יותר מכמה דקות. אם היה קליק, מעולה, תמשיכו הלאה. לא היה? לא נורא, יש עוד דגים בים.

הכרויות מהירות נוספות באפליקציה

כמו שאתם מבינים זה עוד לא הכול. מעבר לקיר של האפליקציה קיים גם הקיר של הספיד דייט. כל אחד יכול להכניס את עצמו לשם, והרעיון הוא כמה שיותר חשיפה יותר טוב. אתם בולטים, אתם שם, אתם יכולים להזמין, אם מתחשק לכם, מישהו לדייט ספונטני דרך האייקון שנקרא ספיד דייט. שווה לנסות. אותנטיות ותעוזה הן לא מילים גסות.

הכרויות מהירות של האפליקציה יכולות להיות מבוססות גם על השאלונים המדליקים שמחכים לכם באפליקציה. קחו לדוגמה את הקטע של התמונות. אתם יכולים להיכנס למודול שבו אתם עונים "כן/לא" מהיר על תמונות של מי שמסתובב באפליקציה. כמוכם עושים עוד רבים וטובים אחרים. הקטע הוא, שאם קיימת התאמה, כלומר אם אהבתם מישהו שגם אהב אתכם, אתם מקבלים התראה. הנה אפשרות נוספת עבור הכרויות מהירות בלי יותר מדי עניינים על הדרך. קיימות אפשרויות נוספות – הורידו את האפליקציה ללא עלות וללא כל התחייבות ותתחילו לעשות אהבה.

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה