חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות נישואין

הכרויות נישואין

הכרויות נישואין

הכרויות נישואין היום כבר לא נחשבות לעניין היוצא מגדר הרגיל. השאלה היא רק באיזה כלי אתם משתמשים? הרעיון הוא לעשות שימוש בכלי נוח שיכול לספק לכם הרבה הכרויות נישואין, ללא הגבלה וללא עלות תוך כדי שאתם חוסכים בזמן ובכסף. כן, יש דבר כזה וזה נקרא: Odating Israel.

איך למצוא הכרויות נישואין בקלות?

אם אפשר היה ללחוץ על כפתור דמיוני במוח, ובתוך רגע לדעת מה אנשים חושבים, אולי היה לנו קל יותר להבין מה כל אחד רוצה. עד שיגיע הסטארט-אפ הזה, נסתפק ברעיון גאוני אחר: מה דעתכם לדעת בכל רגע נתון האם יש מישהו שעונה על הקריטריונים שלכם ונמצא עשרה מטרים מכם. גם זה סוג של קריאת מחשבות. Odating Israel עושה לכם את החיים קלים: הכרויות נישואין אפשריות ממש מעבר לפינה. קבלו את "מי לידי".

הכרויות נישואין

הכרויות נישואין

הכרויות נישואין – כיצד הפיצ'ר "מי לידי" יכול לעזור?

היום אין לנו יותר מדי זמן פנוי ואין לנו את האנרגיה לדייטים אינסופיים. העולם שלנו, יחד עם הצורך שלו בשליטה מתמדת ובהיערכות מראש, מתחיל לפזול לכיוון הספונטניות והשימוש ברגע הזה, בהווה. למה לא לנצל את האפליקציה לצורככם ולחסוך בזמן ובכסף? הכרויות נישואין באמצעות "מי לידי" מאפשרת לכם לדעת מי נמצא מאוד קרוב אליכם (אולי במרחק טבעת, הרי אי אפשר לדעת).

הורידו את האפליקציה חינם וללא כל התחייבות, היכנסו לפיצ'ר "מי לידי" והתחילו לסרוק בעיניים את התמונות של כל מי שנמצא סביבכם עד עשרה מטרים ברגע הנתון. זה יכול להיות בסופר (יודעים כמה הכרויות נישואין התחילו מול החלב, הביצים והגבינה? הרבה), זה יכול להיות באוטובוס ללימודים או לעבודה. זה יכול להיות בכל מקום: בהופעה, במסיבה, בפאב, בתור לווטרינר. הכרויות נישואין רבות התחילו בקטע של שיחה בטלה והפכו לסיפור אהבה של ממש על הדרך לאן שהוא.

אם יש מישהו ב"מי לידי" שאהבתם את הלוק שלו, היכנסו לכרטיס שלו. אם מצאתם חן בעיניו, הוא ישלח לכם גם התראה על ההתראה ששלחתם אליו. עכשיו אפשר להתחיל לפטפט ולהיפגש. תחשבו כמה זה נוח וקל: כמה דקות ואתם אחד מול השני. אל תפחדו מהקטע של "מה אם זה לא זה?" אם לא מתאים, אומרים תודה וממשיכים הלאה. הצד השני מתרגש בדיוק כמוכם, מקווה בדיוק כמוכם וחש במבוכה בדיוק אותו הדבר. אבל, אם יש ניצוצות באוויר ותחושה שיכול להיות שיש כאן קטע של הכרויות נישואין, איך נאמר: זכיתם! אהבה אמיתית היא הדלק של כל אחד מאיתנו ושווה לנסות.

רוצים חשיפה אולטימטיבית?

באפליקציית Odating Israel אתם יכולים להכניס כל מיני תמונות שלכם לקיר של האפליקציה ולקיר של הספיד דייט באפליקציה (עוד אופציה מדליקה המתאימה לדייטים ספונטניים אם מתחשק לכם). החשיפה שלכם משאירה אתכם בתודעה הציבורית של מי שמחפש אהבה דרך הנייד שלו. אפשר להכניס תמונות ללא הגבלה וללא עלות, אפשר לבלוט מבין כולם, אפשר לתת לייקים ואפשר לקבל.

ומה עם הצ'טים, השאלונים על התמונות שמביאים לכם התאמות ומה עם ההתאמה לצמחוניים ולטבעוניים? עוד לא הספקנו לכתוב על זה. פשוט היכנסו בעצמכם והורידו את האפליקציה בתהליך מהיר ללא שום התחייבות או עלות.

 

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה