חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות קלות

הכרויות קלות

הכרויות קלות

הכרויות קלות הן משהו שכל אחד רוצה. לפעמים לא פשוט ליצור את השיחה הראשונה, להציע פגישה ובכלל להגיע אליה. החשש שהיא או הוא לא ימצאו חן בעיניכם או להיפך- שאתם לא תמצאו חן בעיניו או בעיניה, גורם לרבים מאיתנו להמשיך לשבת בבית ורק

הכרויות קלות

הכרויות קלות

לחלום. אפשר להקל על העניין וליצור מפגשים בלי כל ההכנות מראש ובלי ההיסוסים והזעה בכפות הידיים. איך עושים את זה?

הכרויות קלות עם Odating Israel?

רוצים הכרויות קלות ומהירות? הורידו את האפליקציה Odating Israel לנייד שלכם. היא ללא עלות, מאוד ידידותית למשתמש ומציעה לכם אפשרויות למפגשים מהירים ולכלים נוספים שיכולים ליצור עבורכם את העונג הבא, את הנשיקה המיוחלת.

נתחיל בפיצ'ר שנקרא: מי לידי

לכל חברי וחברות האפליקציה Odating Israel – הכרויות קלות, קיימת האפשרות לבדוק מי נמצא לידם בכל מקום בארץ. יושבים בבית קפה בזיכרון יעקב? תקבלו את כל הגברים או הנשים (בהתאמה לכם) שחברים באפליקציה ומסתובבים באזור בית הקפה עד עשרה מטרים מכם. כל עוד אתם מדפדפים בתמונות שלהם, אתם לא חשופים. אם תמונה אחת מצאה חן בעיניכם, אתם מוזמנים להיכנס לכרטיס ולקרוא. זה השלב שגם החצי השני שנמצא באזור, יודע שנכנסתם לקרוא עליו. כאן נכנס הקטע של ההצעה לפגישה. אם שני הצדדים מעוניינים, אתם נפגשים. יכול לצאת מזה רק טוב ומקסימום, אם זה לא זה, מאחלים בהצלחה וממשיכים הלאה.

למה פיצ'ר "מי לידי" נחשב הכרויות קלות?

אפליקציית Odating Israel הכרויות קלות חוסכת לכם את כסיסת הציפורניים רגע לפני הצעת הפגישה ובמיוחד את הקטע של ההמתנה עד לפגישה עצמה. הספונטניות שמציע הפיצ'ר "מי לידי" באפליקציית Odating Israel באמת מאפשרת לכם הכרויות קלות ומהירות. אין לכם יותר מדי זמן להתרגש. אם מצאתם מישהו שמוצא חן בטווח של עשרה מטרים מכם, והוא או היא השיבו בחיוב, המפגש מתרחש בכמה הדקות הקרובות, ולכן מפלס הלחץ אינו מספיק לעלות.

עוד הכרויות קלות ב- Odating Israel

הכרויות קלות שגם לא יוצרות מפלס לחץ גבוה הן דייטים ספונטניים. איך עושים את זה? נכנסים למודול של ה"ספיד דייט" באפליקציה. קודם כל, תוכלו להכניס את התמונה שלכם ללא הגבלה לקיר של המודול. ככה אתם חשופים לקהל היעד שלכם, גברים או נשים, כמעט כל הזמן, זה תלוי בכם. תוכלו להכניס לא רק תמונה אחת אלא כמה "סלפים" שאתם רוצים.

דבר שני, אתם יכולים להציע דייט ספונטני לכל מי שמעוניין או מעוניינת (בהתאמה כמובן). ההתראה שלכם קופצת, ומי שבעניין פשוט מגיב בחיוב. כמה קל, כמה נוח, כמה מהיר. חמש דקות אחר כך אתם יכולים לשבת לקפה עם מי שאולי יהיה או תהיה אהבת חייכם, או להעביר דייט מוצלח שבו אתם קובעים יחד את הכללים להמשך. בקיצור, ללא מאמץ, בלי כאבי ראש מיותרים, בלי התרגשות שגורמת לפעמים ל"רגליים קרות".

אם אתם עדיין לא רוצים לקפוץ למים העמוקים, אלא רק לשכשך ברדודים, אתם יכולים לענות על שאלונים מדליקים שמציעים לכם התאמות מדויקות בהתאם לנתונים שלכם ובד בבד, בלי קשר, להיכנס לצ'טים הקבוצתיים באפליקציה. יש לכם את הכול ללא הגבלה וללא עלות בנייד שלכם.

 

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה