חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות שאי אפשר לפספס

הכרויות שאי אפשר לפספס

הכרויות שאי אפשר לפספס

הכרויות שאי אפשר לפספס אפשר למצוא כאן באפליקציית Odating Israel. ספונטניות ו"על הדרך", כיצד? הנייד שלכם זמין לכל דבר ועניין, מדוע שלא יהיה הכלי שאיתו תוכלו לייצר מפגשים ספונטניים בכל מקום שבו אתם נמצאים, ולא משנה מה אתם עושים? מאוד פשוט, הורידו את אפליקציית Odating Israel

הכרויות שאי אפשר לפספס

הכרויות שאי אפשר לפספס

– הכרויות שאי אפשר לפספס, ובאמת שלא יוכלו לעבור לסדר היום בגלל החשיפה שאתם תייצרו. איך זה עובד?

פיצ'רים ומודולים ששמים אתכם במרכז

שני דברים חשובים אנחנו רוצים לומר לכם: האחד – שלא צריך להתכונן שעות למפגש הכרות ראשון והשני – בהצלחה, וכעת נפרט. הכרויות שאי אפשר לפספס דרך אפליקציית Odating Israel אפשריות בעזרת שתי אופציות (אנחנו בסימן זוגיות היום). האחת היא מודול ספיד דייט והשנייה היא פיצ'ר "מי לידי", ונתחיל דווקא עם השנייה.

הכרויות שאי אפשר לפספס – מי לידי?

דרך הפיצ'ר הזה אתם ערים לכל גבר או אישה (בהתאמה להעדפתכם) שנמצא סביבכם ברדיוס של 10 מטרים. לא צריך להתגנדר שעות לפני הכניסה לפיצ'ר, רק לרדת למכולת או להתחיל את יומכם בחוץ כמו תמיד, לנסוע לעבודה או לתור אצל הספר, כל דבר שהוא. ברגע שמתחשק לכם, אתם נכנסים אל אפליקציית Odating Israel – הכרויות שאי אפשר לפספס. באופן מיידי אתם נחשפים לכל מי שיכול לעניין אתכם. התמונות רצות לנגד עיניכם. אם לא נכנסתם לאף תמונה, לא ידעו שביקרתם שם. אם נכנסתם לתמונה מסוימת, בעל התמונה יראה זאת ויקבל התראה. אם מצאתם חן בעיניו או בעיניה, הם ישלחו התראה בחזרה. זה אומר שלא פספסתם. מה שנשאר לכם כעת הוא לייצר מפגש, וכמה קל לבצע זאת אם אתם נמצאים עשרה מטרים זה מזו.

מה לגבי הספיד דייט?

הכרויות שאי אפשר לפספס נוצרות גם דרך הספיד דייט. ראשית ולפני הכול, החשיפה שלכם באפליקציה מגדילה את האפשרות שלכם למפגש. אתם יכולים להכניס את התמונות שלכם ללא הגבלה לקיר הספיד דייט, גם אם אתם מהססים בנוגע למפגש ספיד דייט ולא בטוחים. אתם מרוויחים חשיפה ללא הגבלה, מה שיכול לייצר לכם יותר ויותר מפגשים. הכרויות שאי אפשר לפספס על ידי מודול הספיד דייט מבוצעות באמצעות שליחת פנייה לדייט ספונטני. מי שבעניין, מצטרף. מהיר, קל, נוח, בלי הרבה בלגן.

מה עוד בסל של אפליקציית Odating Israel?

אפליקציית Odating Israel – הכרויות שאי אפשר לפספס, מציעה עוד מגוון אפשרויות יישום שלא עולות לכם כסף. האפליקציה מוגשת ללא עלות וללא התחייבות, והולכת אתכם בכיס או בתיק בכל רגע נתון, מה שמעלה את האחוזים למצוא אהבה מבחינתכם. האפליקציה נוחה וקלה לשימוש, ומציעה שאלונים אטרקטיביים שעוזרים לכם למקד את האנשים המתאימים לכם. לדוגמה: התאמה על פי הרגלי אכילה ברמת הצמחונות והטבעונות. מי שזה חשוב לו, ימצא כאן את מקומו. אפשרויות נספות של הכרויות שאי אפשר לפספס הן התאמה על פי תמונה – שאלון כן/לא (אם האפליקציה מצאה שתי תשובות חיוביות תואמות, היא תיידע אתכם ואת הצד השני), שאלוני התאמה נוספים שמחפשים התאמה אולטימטיבית, קיר תמונות ענק, שליחת הודעות, צ'ט קבוצתי ועוד.

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה