חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות חדשות על הדרך

הכרויות חדשות על הדרך

הכרויות חדשות על הדרך

הכרויות חדשות על הדרך, כשמן כן הן. יש להתכונן שעות לפגישה, ויש פשוט "לקפוץ למים". פיצ'ר "מי לידי" ומודול "ספיד דייט" בתוך אפליקציית ההכרויות ODating מאפשרות לכם ליצור הזדמנויות לאהבה. איך זה עובד?

הכרויות חדשות על הדרך

הכרויות חדשות על הדרך

הכרויות חדשות על הדרךללא עלות וללא התחייבות

הנייד שלכם גם ככה אצלכם, אז מדוע לא לעשות בו שימוש כדי למצוא את הדבר הטוב הבא שלכם? לא תמצאו כאן פרסומות, לא בקשות לתשלום, לא זמני גלישה איטיים וגם לא לחמניות (אנחנו לא מסעדה), אבל תמצאו גם תמצאו את הדרך שלכם לפגוש כמה שיותר אנשים שמחפשים כמוכם- אהבה. כניסה אל פיצ'ר שנקרא: "מי לידי", מייצר עבורכם הכרויות חדשות על הדרך בכל רגע נתון.

מה זה –  "מי לידי"?

בכל מקום שבו אתם נמצאים, ואל תהיו כאלה מקובעים, גם תור ארוך בסופר זה מקום, גם תור בדואר או בביטוח לאומי זה מקום, וכמובן שגם מסיבה, בר וחוף הים. הרעיון הוא, שפיצ'ר "מי לידי" נותן לכם תמונה מבט רחבה על האנשים שנמצאים סביבכם, עד לרדיוס של עשרה מטרים. הכרויות חדשות על הדרך זאת לא סיסמה, אלא כלי שימושי שיכול להפגיש אתכם עם הרבה נשים או גברים, בהתאם להעדפה שלכם, שרוצים גם הם לעבור צד – מרווקים לשניים אוחזים (באהבה).

זה עובד מאוד פשוט: לחיצה על תמונה שראיתם בפיצ'ר מעוררת את תשומת לבו של הצד השני. אם גם אתם מוצאים חן, הוא יגיב, ועכשיו נותר לכם לקבוע בדקה הקרובה את מקום המפגש בטווח של עשרת המטרים, מה שנקרא: ממש הכרויות חדשות על הדרך, בלי יותר מדי עניינים והתארגנויות. כך אתם חוסכים זמן, מייצרים לכם אופציה לזוגיות, מאפשרים מפגש, ואם קיבלתם את כרטיס ההגרלה הזוכה, יכול להיות שמדובר ב"פיס". לאוהבי הדיסקרטיות: כל עוד לא נכנסתם לתמונות בפיצ'ר "מי לידי", אי אפשר לראות שאתם משוטטים ביניהן.

הכרויות חדשות על הדרך – אפשרות נוספת

הכרויות חדשות על הדרך יכולות להתבצע לא רק על ידי פיצ'ר – "מי לידי", אלא גם באמצעות המודול ספידייט שקיים באפליקציה. קודם כל מדובר בחשיפה גדולה, ללא הגבלה, שאפשרית לכם – מה שמקפיץ אתכם למעלה ומאפשר לכם להיות ברשימה המובילה, לבלוט, ועל ידי כך להכיר יותר גברים או נשים בהתאמה להעדפתכם. הכרויות חדשות על הדרך באמצעות הספידייט מקנה לכם מרחב פעולה חופשי להכרויות ספונטניות בכל זמן נתון. עליתם על הקיר של הספידייט? אתם יכולים ליצור לעצמכם דייט ספונטני ומהיר. כמה קל, כמה פשוט, וללא הגבלה או תשלום.

מה עוד באפליקציית Odating Israel?

בנוסף לקטע של הכרויות חדשות על הדרך באמצעות פיצ'ר "מי לידי" ומודול ספידייט, תמצאו באפליקציה גם מרחב לצ'טים קבוצתיים, שאלוני התאמה מדליקים כגון שאלות –כן/לא על פי תמונות (סימנתם וי על תמונה וגם הצד השני סימן וי על התמונה שלכם? אפשר להיפגש), התאמה על פי סגנון האכילה: טבעוניים וצמחוניים, קיר תמונות כללי, מרחב דף אישי, מודול שאלות התאמה המקל עליכם את תהליך הבחירה ועוד הפתעות. אנחנו חושבים שבעידן שלנו אי אפשר להניח את הנייד במגרה, מה שאומר שכדאי לעשות בו שימוש מקסימאלי: נצלו אותו כדי למצוא אהבה וזוגיות מרגשת.

 

 

 

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה