חדשות חמות
You are here: דף ראשי » Odating Israel » הכרויות עם נשים

הכרויות עם נשים

הכרויות עם נשים

הכרויות עם נשים יכולות להיות מורכבות, ארוכות ומסובכות, אלא אם אתם בוחרים לעשות שימוש בכלי חדש: הפיצ'ר מי לידי שנמצא באפליקציית Odating Israel. דרך אפליקציית הכרויות עם נשים-   Odating Israel אתם יכולים ליצור יותר מפגשים בפחות

הכרויות עם נשים

הכרויות עם נשים

זמן ובלי לשנות את סדר היום שלכם ולהוציא כסף מיותר.

הכרויות עם נשים ממש "על הדרך" – איך זה עובד?

כולנו בעד אהבה, אבל למצוא את האחת המתאימה לוקח זמן והרבה. כמה פעמים נכנסתם לאתר אינטרנט של הכרויות עם נשים, השארתם הרבה הודעות, שוחחתם בטלפון (לפעמים כמה פעמים), נפגשתם בבית הקפה, שילמתם וכל זה רק כדי להגיע למסקנה שגם האחת הזו, מקסימה ככל שתהיה, היא לא בדיוק המכסה לסיר שלכם? בואו נקצר תהליכים כדי לייצר זוגיות.

הנייד שלכם הולך אתכם לכל מקום? הולך. אתם מוכנים לקפוץ למים ולהתנסות בפיצ'ר חדש? מוכנים (מה לא? ברור שכן. הרי מדובר באפליקציה ללא עלות, ללא הגבלה וללא התחייבות). לאחר שהורדתם את אפליקציית הכרויות עם נשים – Odating Israel, הכניסו תמונה, התארגנו על כרטיס וכעת היכנסו לפיצ'ר שנקרא: מי לידי. הוא מאפשר לכם להביט בתמונות של נשים שנמצאות ברדיוס של עד עשרה מטרים מכם ומחפשות גם הן מערכת יחסים טובה ואיכותית.

הסתובבו בין התמונות, חפשו את האחת. מצאתם? היכנסו לתמונה שלה. כך היא תקבל התראה שאתם בסביבה ומעוניינים במפגש. באפליקציית הכרויות עם נשים – Odating Israel היא יכולה לאשר אתכם און ליין, וכמה דקות מאותו הרגע אתם עומדים זה מול זו. עכשיו הגיע הזמן לאפשר לאינטואיציה שלכם לעבוד. אם זה נראה מתאים, תמשיכו הלאה יחד, הרי את הקטע של הרושם הראשוני כבר עברתם ממש עכשיו. אם לא – לא נורא, הרי יש עוד דגיגות בים שממתינות באפליקציה ונמצאות סביבכם.

מה עוד מחכה לכם כאן?

מתאימה לכם הרפתקה? היכנסו למודול ספיד דייט באפליקציית הכרויות עם נשים Odating Israel כדי לייצר מפגשים ספונטניים. אתם יכולים להכניס כמה פעמים שאתם רוצים את התמונה שלכם לקיר של הספיד דייט. זה לא אומר שתבצעו ספיד דייט (אם לא מתחשק לכם), אבל האופציה הזו משאירה אתכם חשופים לקהל הנשים וזה טוב, כי כמה שיותר רואים אתכם, ככה אתם מעלים את האפשרות שמישהי תייצר מפגש אתכם.

עוד באפליקציית הכרויות עם נשים- Odating Israel: שאלונים, התאמה בהתאם לתמונות (סמן "כן" או "לא" על התמונות, וכך גם הצד השני  (הנשים) מבצע: אם שניכם סימנתם "כן" זה על זו, האפליקציה מודיעה לכם על כך), התאמה לפי סגנון מזון, צ'טים תוססים ועוד עניינים. זה שווה, זה ללא עלות, זה מקדם את האפשרות שלכם ליצירת מערכת יחסים או מפגשים בכיף עם נשים, וזה בכיס שלכם, כל הזמן.

עוד משהו קטן וסיימנו

שכחנו את הדבר הבא: הכרויות עם נשים דרך הפיצ'ר מי לידי יכולות להתבצע בכל זמן ומכל מקום. תחשבו על זה בפעם הבאה שאתם ממתינים בטור באיזה משרד, כשאתם יושבים בספרייה של האוניברסיטה אבל אין לכם כוח ללמוד, כשאתם שותים קפה עד שמתקנים לכם את המכונית במוסך. אין לזה גבול ויש לזה אחוזי הצלחה גבוהים.

 

תגובות

תגובות

התגובות סגורות

עלה למעלה